TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Nu de rechtszaak, die oorspronkelijk op 29 augustus zou aanvangen, is uitgesteld, gaan we het nieuwe seizoen van Familie Gillis: Massa is Kassa dat nu in productie is nog dit jaar uitzenden op SBS6", luidt de reactie van Talpa. "We zijn in deze zaak altijd van mening geweest dat iemand pas schuldig is, als een rechter daarover heeft geoordeeld. Daar houden we ons aan vast."
Volgens de makers wordt Massa is Kassa wel voortijdig afgebroken als Peter "voor of tijdens het uitzenden van de serie" wordt veroordeeld. Tegen de vakantieparkenbeheerder loopt een mishandelingszaak, aangespannen door zijn ex Nicol. Die zaak zou aanstaande dinsdag dienen, maar doordat Kremers besloot alsnog aangifte te doen tegen haar ex is de rechtszaak uitgesteld.
Naast de mishandelingszaak ligt Peter ook overhoop met de Belastingdienst en de FIOD. Zij doen onderdeel naar Gillis wegens belastingfraude. Ook heeft de rechter drie horecavergunningen van de organisatie afgepakt, omdat op een aantal parken vermoedelijk crimineel geld witgewassen zou worden.
Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan