TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Nu de rechtszaak, die oorspronkelijk op 29 augustus zou aanvangen, is uitgesteld, gaan we het nieuwe seizoen van Familie Gillis: Massa is Kassa dat nu in productie is nog dit jaar uitzenden op SBS6", luidt de reactie van Talpa. "We zijn in deze zaak altijd van mening geweest dat iemand pas schuldig is, als een rechter daarover heeft geoordeeld. Daar houden we ons aan vast."
Volgens de makers wordt Massa is Kassa wel voortijdig afgebroken als Peter "voor of tijdens het uitzenden van de serie" wordt veroordeeld. Tegen de vakantieparkenbeheerder loopt een mishandelingszaak, aangespannen door zijn ex Nicol. Die zaak zou aanstaande dinsdag dienen, maar doordat Kremers besloot alsnog aangifte te doen tegen haar ex is de rechtszaak uitgesteld.
Naast de mishandelingszaak ligt Peter ook overhoop met de Belastingdienst en de FIOD. Zij doen onderdeel naar Gillis wegens belastingfraude. Ook heeft de rechter drie horecavergunningen van de organisatie afgepakt, omdat op een aantal parken vermoedelijk crimineel geld witgewassen zou worden.
Wanneer is Goedemorgen Nederland weer terug op tv?
11:23Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online