TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Nu de rechtszaak, die oorspronkelijk op 29 augustus zou aanvangen, is uitgesteld, gaan we het nieuwe seizoen van Familie Gillis: Massa is Kassa dat nu in productie is nog dit jaar uitzenden op SBS6", luidt de reactie van Talpa. "We zijn in deze zaak altijd van mening geweest dat iemand pas schuldig is, als een rechter daarover heeft geoordeeld. Daar houden we ons aan vast."
Volgens de makers wordt Massa is Kassa wel voortijdig afgebroken als Peter "voor of tijdens het uitzenden van de serie" wordt veroordeeld. Tegen de vakantieparkenbeheerder loopt een mishandelingszaak, aangespannen door zijn ex Nicol. Die zaak zou aanstaande dinsdag dienen, maar doordat Kremers besloot alsnog aangifte te doen tegen haar ex is de rechtszaak uitgesteld.
Naast de mishandelingszaak ligt Peter ook overhoop met de Belastingdienst en de FIOD. Zij doen onderdeel naar Gillis wegens belastingfraude. Ook heeft de rechter drie horecavergunningen van de organisatie afgepakt, omdat op een aantal parken vermoedelijk crimineel geld witgewassen zou worden.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster