TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Nu de rechtszaak, die oorspronkelijk op 29 augustus zou aanvangen, is uitgesteld, gaan we het nieuwe seizoen van Familie Gillis: Massa is Kassa dat nu in productie is nog dit jaar uitzenden op SBS6", luidt de reactie van Talpa. "We zijn in deze zaak altijd van mening geweest dat iemand pas schuldig is, als een rechter daarover heeft geoordeeld. Daar houden we ons aan vast."
Volgens de makers wordt Massa is Kassa wel voortijdig afgebroken als Peter "voor of tijdens het uitzenden van de serie" wordt veroordeeld. Tegen de vakantieparkenbeheerder loopt een mishandelingszaak, aangespannen door zijn ex Nicol. Die zaak zou aanstaande dinsdag dienen, maar doordat Kremers besloot alsnog aangifte te doen tegen haar ex is de rechtszaak uitgesteld.
Naast de mishandelingszaak ligt Peter ook overhoop met de Belastingdienst en de FIOD. Zij doen onderdeel naar Gillis wegens belastingfraude. Ook heeft de rechter drie horecavergunningen van de organisatie afgepakt, omdat op een aantal parken vermoedelijk crimineel geld witgewassen zou worden.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight