TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nanja van Vliet - die door het leven gaat als alcoholcoach - schreef een opiniestuk in het AD, waarin ze uithaalt naar de makers van Gooische Vrouwen. "De makers hadden anno 2024 hun verantwoordelijkheid kunnen nemen door alcohol in ál zijn facetten te laten zien", schrijft ze onder meer.
Nanja claimt in haar stuk dat alcohol nog altijd 'de hoofdrol speelt' in Gooische Vrouwen en dat is volgens haar foute boel. Enkele uren nadat het stuk werd gepubliceerd kwam de tegenpartij met een reactie bij Shownieuws.
Daarin zegt Talpa, samen met productiehuis ITV, het volgende: "Gooische Vrouwen is een fictieve serie, die op een uitvergrote manier en met een grote knipoog situaties laat zien die spelen in Het Gooi. Dat is het DNA van de serie, dat na vijftien jaar afwezigheid nog steeds onveranderd is."
Eerder was er al het één en ander te doen over het feit dat er een filter zou zijn gebruikt in enkele scènes van de successerie.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
19:15College Robert Dijkgraaf dinsdag te zien in special Eva: dit kan je verwachten