TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nanja van Vliet - die door het leven gaat als alcoholcoach - schreef een opiniestuk in het AD, waarin ze uithaalt naar de makers van Gooische Vrouwen. "De makers hadden anno 2024 hun verantwoordelijkheid kunnen nemen door alcohol in ál zijn facetten te laten zien", schrijft ze onder meer.
Nanja claimt in haar stuk dat alcohol nog altijd 'de hoofdrol speelt' in Gooische Vrouwen en dat is volgens haar foute boel. Enkele uren nadat het stuk werd gepubliceerd kwam de tegenpartij met een reactie bij Shownieuws.
Daarin zegt Talpa, samen met productiehuis ITV, het volgende: "Gooische Vrouwen is een fictieve serie, die op een uitvergrote manier en met een grote knipoog situaties laat zien die spelen in Het Gooi. Dat is het DNA van de serie, dat na vijftien jaar afwezigheid nog steeds onveranderd is."
Eerder was er al het één en ander te doen over het feit dat er een filter zou zijn gebruikt in enkele scènes van de successerie.
Partnerbijdrage
Dit zijn de eerste beelden van De Kroesjes
10:29Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd