TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nanja van Vliet - die door het leven gaat als alcoholcoach - schreef een opiniestuk in het AD, waarin ze uithaalt naar de makers van Gooische Vrouwen. "De makers hadden anno 2024 hun verantwoordelijkheid kunnen nemen door alcohol in ál zijn facetten te laten zien", schrijft ze onder meer.
Nanja claimt in haar stuk dat alcohol nog altijd 'de hoofdrol speelt' in Gooische Vrouwen en dat is volgens haar foute boel. Enkele uren nadat het stuk werd gepubliceerd kwam de tegenpartij met een reactie bij Shownieuws.
Daarin zegt Talpa, samen met productiehuis ITV, het volgende: "Gooische Vrouwen is een fictieve serie, die op een uitvergrote manier en met een grote knipoog situaties laat zien die spelen in Het Gooi. Dat is het DNA van de serie, dat na vijftien jaar afwezigheid nog steeds onveranderd is."
Eerder was er al het één en ander te doen over het feit dat er een filter zou zijn gebruikt in enkele scènes van de successerie.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje
14:09Eline luistert naar B&B Vol Liefde-kijkers en bezoekt een arts
13:31Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'