TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nanja van Vliet - die door het leven gaat als alcoholcoach - schreef een opiniestuk in het AD, waarin ze uithaalt naar de makers van Gooische Vrouwen. "De makers hadden anno 2024 hun verantwoordelijkheid kunnen nemen door alcohol in ál zijn facetten te laten zien", schrijft ze onder meer.
Nanja claimt in haar stuk dat alcohol nog altijd 'de hoofdrol speelt' in Gooische Vrouwen en dat is volgens haar foute boel. Enkele uren nadat het stuk werd gepubliceerd kwam de tegenpartij met een reactie bij Shownieuws.
Daarin zegt Talpa, samen met productiehuis ITV, het volgende: "Gooische Vrouwen is een fictieve serie, die op een uitvergrote manier en met een grote knipoog situaties laat zien die spelen in Het Gooi. Dat is het DNA van de serie, dat na vijftien jaar afwezigheid nog steeds onveranderd is."
Eerder was er al het één en ander te doen over het feit dat er een filter zou zijn gebruikt in enkele scènes van de successerie.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken