TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nanja van Vliet - die door het leven gaat als alcoholcoach - schreef een opiniestuk in het AD, waarin ze uithaalt naar de makers van Gooische Vrouwen. "De makers hadden anno 2024 hun verantwoordelijkheid kunnen nemen door alcohol in ál zijn facetten te laten zien", schrijft ze onder meer.
Nanja claimt in haar stuk dat alcohol nog altijd 'de hoofdrol speelt' in Gooische Vrouwen en dat is volgens haar foute boel. Enkele uren nadat het stuk werd gepubliceerd kwam de tegenpartij met een reactie bij Shownieuws.
Daarin zegt Talpa, samen met productiehuis ITV, het volgende: "Gooische Vrouwen is een fictieve serie, die op een uitvergrote manier en met een grote knipoog situaties laat zien die spelen in Het Gooi. Dat is het DNA van de serie, dat na vijftien jaar afwezigheid nog steeds onveranderd is."
Eerder was er al het één en ander te doen over het feit dat er een filter zou zijn gebruikt in enkele scènes van de successerie.
Opnames voor nieuwe afleveringen Oh, Wat Een Jaar! bijna van start
13:40Jennie Jelies op een roze wolk dankzij 'echte Urker'
12:36Jeroen Rietbergen niet vervolgd in zedenzaak The Voice-kandidaat
12:26Love Island-deelnemer Esmee deelt break-up met volgers
10:17Nieuw seizoen van kennisquiz Weet Ik Veel in de maak