TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het besluit van de leiding is opmerkelijk, omdat kickboksorganisate Glory een groot evenement met onder anderen Badr Hari en Rico Verhoeven voor december heeft aangekondigd. Veronica coverde de laatste clash tussen beide kemphanen, goed voor bijna 3,5 miljoen kijkers. Hari moest toen voor de tweede keer op rij opgeven met een blessure. Fans vroegen daarna gelijk om deel 3 en die leek er ook te komen. Of de wedstrijd nu alsnog doorgaat, is hoogst onzeker.
Een reden kan verder zijn dat andere gevechten zonder de giganten uit de vechtsportwereld beduidend minder publiek trekken. Daarnaast is het bij organisator Glory ontzettend onrustig en werd er onlangs een doorstart gemaakt. Het bedrijf verhuisde onlangs het hoofdkantoor van Singapore naar Londen, maar de Nederlandse tak is failliet verklaard.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned