TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 gaat al sinds 2010 prat op 'Vrijdagavond - Voice avond', maar het succes van The masked singer bewijst dat verandering van spijs doet eten.
Tot die conclusie is Angela de Jong ook gekomen. In de maandelijkse mediapodcast van het AD zegt ze: "Het zou zo fijn zijn als ze gewoon eens een jaartje oversloegen. Dat je weer enigszins belangstelling krijgt en denkt: o ja, The Voice hadden we ook nog. Nu zit je gewoon van eind augustus tot diep in mei The Voice te kijken."
De teruglopende kijkcijfers baren De Jong zorgen: "Bij The Voice Senior hoeft weinig te gebeuren of ze zitten volgend jaar onder het miljoen, hè? Dat is echt wel een dingetje." Toch is helemaal stoppen met de talentenjacht wat haar betreft ook niet de oplossing: "Ze worden ook een beetje gegijzeld, want als RTL zegt: 'We doen het niet meer' dan gaat het naar SBS en dan weet je dat je je concurrent toch weer sterker maakt. Die mag blij zijn met 800 of 900 duizend kijkers op vrijdagavond."
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag