TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 gaat al sinds 2010 prat op 'Vrijdagavond - Voice avond', maar het succes van The masked singer bewijst dat verandering van spijs doet eten.
Tot die conclusie is Angela de Jong ook gekomen. In de maandelijkse mediapodcast van het AD zegt ze: "Het zou zo fijn zijn als ze gewoon eens een jaartje oversloegen. Dat je weer enigszins belangstelling krijgt en denkt: o ja, The Voice hadden we ook nog. Nu zit je gewoon van eind augustus tot diep in mei The Voice te kijken."
De teruglopende kijkcijfers baren De Jong zorgen: "Bij The Voice Senior hoeft weinig te gebeuren of ze zitten volgend jaar onder het miljoen, hè? Dat is echt wel een dingetje." Toch is helemaal stoppen met de talentenjacht wat haar betreft ook niet de oplossing: "Ze worden ook een beetje gegijzeld, want als RTL zegt: 'We doen het niet meer' dan gaat het naar SBS en dan weet je dat je je concurrent toch weer sterker maakt. Die mag blij zijn met 800 of 900 duizend kijkers op vrijdagavond."
Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Het roer om, Hunter Killer
22:40Noa Vahle eerlijk over 'bewijsdrang' en kritiek op Linda de Mol en Hélène Hendriks
19:33Hila Noorzai en regisseur Nicolette Bloemberg doen bij Pauw & De Wit hun verhaal over offline halen Hila voorbij de Taliban
14:27Nieuw seizoen Het Verhaal van Nederland gaat op deze datum van start
13:52Opnames nieuw seizoen De Verhulstjes van start