TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oplichters, internettrollen en louche aannemers, ze zijn niet meer veilig vanwege het nieuwe programma van Thijs Zeeman, die een flinke confrontatie nooit heeft geschuwd.
De journalist concentreert zich op zaken die wel degelijk ernstig zijn maar waar de politie niet veel in kan betekenen en juridische procedures zinloos zijn. Samen met privédetective Nico van den Dries gaat Zeeman de confrontatie aan.
In het programma confronteert hij een man die tientallen jongens en meisjes gouden bergen belooft. Als zij door zijn leugens heen prikken, gaat hij over tot bedreiging, intimidatie en stalking. Ook behandelt hij een zaak van een oplichtende aannemer en confronteert hij een vrouw die al jarenlang mensen bedreigt, intimideert en zelfs fysiek langsgaat bij haar slachtoffers.
Zeeman Confronteert is vanaf dinsdag 30 november wekelijks om 20.30 uur te zien bij RTL 5.
Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale