TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oplichters, internettrollen en louche aannemers, ze zijn niet meer veilig vanwege het nieuwe programma van Thijs Zeeman, die een flinke confrontatie nooit heeft geschuwd.
De journalist concentreert zich op zaken die wel degelijk ernstig zijn maar waar de politie niet veel in kan betekenen en juridische procedures zinloos zijn. Samen met privédetective Nico van den Dries gaat Zeeman de confrontatie aan.
In het programma confronteert hij een man die tientallen jongens en meisjes gouden bergen belooft. Als zij door zijn leugens heen prikken, gaat hij over tot bedreiging, intimidatie en stalking. Ook behandelt hij een zaak van een oplichtende aannemer en confronteert hij een vrouw die al jarenlang mensen bedreigt, intimideert en zelfs fysiek langsgaat bij haar slachtoffers.
Zeeman Confronteert is vanaf dinsdag 30 november wekelijks om 20.30 uur te zien bij RTL 5.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht