TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oplichters, internettrollen en louche aannemers, ze zijn niet meer veilig vanwege het nieuwe programma van Thijs Zeeman, die een flinke confrontatie nooit heeft geschuwd.
De journalist concentreert zich op zaken die wel degelijk ernstig zijn maar waar de politie niet veel in kan betekenen en juridische procedures zinloos zijn. Samen met privédetective Nico van den Dries gaat Zeeman de confrontatie aan.
In het programma confronteert hij een man die tientallen jongens en meisjes gouden bergen belooft. Als zij door zijn leugens heen prikken, gaat hij over tot bedreiging, intimidatie en stalking. Ook behandelt hij een zaak van een oplichtende aannemer en confronteert hij een vrouw die al jarenlang mensen bedreigt, intimideert en zelfs fysiek langsgaat bij haar slachtoffers.
Zeeman Confronteert is vanaf dinsdag 30 november wekelijks om 20.30 uur te zien bij RTL 5.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune