TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tim Hofman schoof dinsdagavond aan in de talkshow van Beau van Erven Dorens om te praten over het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk. Aan het einde werd hij echter getrakteerd op een LuckyTV over zichzelf.
Tim Hofman was naar de studio van Beau gekomen en had wat kandidaten van Over Mijn Lijk, het programma waarmee hij in 2020 de Gouden Televizier-Ring won, meegenomen. Dat leverde een ontroerend en confronterend gesprek op waarbij ook ruimte was voor een lach. Die lach toverde Sander van de Pavet even later ook op de gezichten met zijn LuckyTV.
Ook Hofman kon de clip meer dan waarderen. Hij had de tranen in zijn ogen staan na het zien van de beelden. Zijn enthousiasme kon hij niet verbergen en hij sloeg het uit op de tafel van Beau, die opgelucht adem haalde. “Fijn om te zien dat je tranen in je ogen hebt”, zei de host.
Het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk is vanaf woensdag 5 januari te zien bij BNNVARA op NPO1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker