TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tim Hofman schoof dinsdagavond aan in de talkshow van Beau van Erven Dorens om te praten over het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk. Aan het einde werd hij echter getrakteerd op een LuckyTV over zichzelf.
Tim Hofman was naar de studio van Beau gekomen en had wat kandidaten van Over Mijn Lijk, het programma waarmee hij in 2020 de Gouden Televizier-Ring won, meegenomen. Dat leverde een ontroerend en confronterend gesprek op waarbij ook ruimte was voor een lach. Die lach toverde Sander van de Pavet even later ook op de gezichten met zijn LuckyTV.
Ook Hofman kon de clip meer dan waarderen. Hij had de tranen in zijn ogen staan na het zien van de beelden. Zijn enthousiasme kon hij niet verbergen en hij sloeg het uit op de tafel van Beau, die opgelucht adem haalde. “Fijn om te zien dat je tranen in je ogen hebt”, zei de host.
Het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk is vanaf woensdag 5 januari te zien bij BNNVARA op NPO1.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:28Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026
20:04Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi