TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tim Hofman schoof dinsdagavond aan in de talkshow van Beau van Erven Dorens om te praten over het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk. Aan het einde werd hij echter getrakteerd op een LuckyTV over zichzelf.
Tim Hofman was naar de studio van Beau gekomen en had wat kandidaten van Over Mijn Lijk, het programma waarmee hij in 2020 de Gouden Televizier-Ring won, meegenomen. Dat leverde een ontroerend en confronterend gesprek op waarbij ook ruimte was voor een lach. Die lach toverde Sander van de Pavet even later ook op de gezichten met zijn LuckyTV.
Ook Hofman kon de clip meer dan waarderen. Hij had de tranen in zijn ogen staan na het zien van de beelden. Zijn enthousiasme kon hij niet verbergen en hij sloeg het uit op de tafel van Beau, die opgelucht adem haalde. “Fijn om te zien dat je tranen in je ogen hebt”, zei de host.
Het nieuwe seizoen van Over Mijn Lijk is vanaf woensdag 5 januari te zien bij BNNVARA op NPO1.
Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’