TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In RTL Boulevard zegt Tim nu: 'Het eerste wat ik moet doen is even in de spiegel kijken. Ik zat ernaast. Dat is kut. Dat vind ik ook kut. Voor het verhaal, voor de redactie, misschien ook wel voor die man zelf, weet je wel. Dus ja, honderd procent.'
Het ging allemaal om een meneer die geld had opgehaald om een bordspel te lanceren. Alleen was dat bordspel nog steeds niet op de markt. Tim ging verhaal halen namens de investeerders maar deed dat op zo'n botte en asociale manier dat hij kijkers van BOOS massaal tegen zich in het harnas joeg. Hij was een pestkop, zo oordeelden ze. En dat ziet Tim nu zelf ook in.
'Ik heb het even teruggekeken en er zit wel wat chagrijn in bij mij. Dat heb ik soms. Het is ook niet voor het eerst, hè? Ik heb er eerder voor op m’n lazer gekregen en ik denk dat het goed is dat ik daarvoor op m’n lazer krijg.'
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers