TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In RTL Boulevard zegt Tim nu: 'Het eerste wat ik moet doen is even in de spiegel kijken. Ik zat ernaast. Dat is kut. Dat vind ik ook kut. Voor het verhaal, voor de redactie, misschien ook wel voor die man zelf, weet je wel. Dus ja, honderd procent.'
Het ging allemaal om een meneer die geld had opgehaald om een bordspel te lanceren. Alleen was dat bordspel nog steeds niet op de markt. Tim ging verhaal halen namens de investeerders maar deed dat op zo'n botte en asociale manier dat hij kijkers van BOOS massaal tegen zich in het harnas joeg. Hij was een pestkop, zo oordeelden ze. En dat ziet Tim nu zelf ook in.
'Ik heb het even teruggekeken en er zit wel wat chagrijn in bij mij. Dat heb ik soms. Het is ook niet voor het eerst, hè? Ik heb er eerder voor op m’n lazer gekregen en ik denk dat het goed is dat ik daarvoor op m’n lazer krijg.'
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park