TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tina Nijkamp blikte vandaag vooruit op wat we de komende twee maanden kunnen gaan zien op RTL4 en SBS6 en verraste daarbij met een opmerking over Massa is Kassa van Peter Gillis: 'Ik denk dat dit het laatste seizoen wordt.'
Peter Gillis en zijn familie worden al jarenlang door SBS6 gevolgd voor hun realityprogramma Massa is Kassa. De kijkcijfers waren altijd vrij hoog maar de afgelopen jaren, wellicht ook vanwege ophef rondom de ondernemer, zijn die wat teruggezakt.
Het voortbestaan van de realityserie over de familie Gillis is de afgelopen jaren meerdere malen onderwerp van gesprek geweest maar toch gaat Talpa er vooralsnog gewoon mee door.
Er staat dan ook weer een nieuw seizoen gepland voor mei maar volgens Tina Nijkamp kan dat zomaar eens het laatste zijn: 'Dat vermoed ik, om het mooi af te ronden denk ik dat SBS6 heeft gedacht.. we bestellen nog een seizoen en daarna is het wel een keer klaar', zo vertelt de mediakenner in haar podcast Tina's TV Update.
Volgens Nijkamp is het goed om op het hoogtepunt te stoppen al kun je natuurlijk betwisten of dat hoogtepunt niet al een tijdje in het verleden ligt.
Het nieuwe seizoen van De Familie Gillis: Massa is Kassa is vanaf 16 mei te zien op SBS6. Tina's TV Update beluister je via de bekende podcastkanalen.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?