TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tina Nijkamp heeft dinsdagavond vol verbazing naar Eva zitten kijken en kon er werkelijk níet bij dat de redactie en de presentatrice ervoor gekozen hadden om eindeloos met schaatser Kjeld Nuis over zijn woede-uitbarsting van afgelopen weekend te gaan praten. 'Ik dacht.. Eva...'
Kjeld Nuis verwondde afgelopen weekend zijn voet toen hij na een diskwalificatie boos tegen een stoel trapte. Beelden van het incident gingen vervolgens de wereld over.
Tina Nijkamp is van mening dat Eva Jinek en haar redactie dinsdagavond voor een, in haar ogen, heel raar onderwerp hadden gekozen: 'Ze had namelijk Kjeld Nuis te gast en dat gesprek ging eigenlijk alleen maar over dat incident dat hij die stoel kapot had getrapt.'
Nijkamp vindt het enorm uitmelken van dat verhaal eigenlijk maar een talkshow-zwaktebod: 'Ik dacht Eva, dat vind ik echt een te klein onderwerp voor zo'n grote show. En we hebben het ook al voorbij zien komen in Boulevard en Shownieuws', zo vertelt ze in haar podcast Tina's TV Update.
Of de presentatrice zich veel aan zal trekken van deze kritiek is overigens nog maar zeer de vraag want haar programma scoorde de pannen van het dak en dat moet ook de kijkcijferprofessor haar nageven: 'Ze scoorde er wel mee want ze had meer dan een miljoen kijkers.' Daarmee presenteerde Eva ook nog eens de bestbekeken talkshow van de dag.
Eva is van maandag tot en met donderdag om 19:05 uur te zien op NPO1. Tina's TV Update beluister je via de bekende podcastkanalen.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'