TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jomanda (echte naam: Joke Damman) gaf haar healings in een evementenhal in Tiel en daar speelden zich zaken af die we nooit eerder zagen in Nederland. Flauwvallende bezoekers die spastische bewegingen maakten op de grond. Mensen die er alles voor over om aangeraakt te worden door Jomanda zodat ze genezen konden worden van hun kwalen.
Het ging mis in 2001 toen tv-persoonlijkheid Sylvia Millecam overleed aan borstkanker. Zij had de raad opgevolgd van Jomanda die haar wijsmaakte helemaal geen kanker te hebben. Toen Millecam alsnog naar een reguliere dokter ging, was het al te laat om haar te helpen.
Jomanda werd strafrechtelijk vervolgd maar nooit veroordeeld. De media-aandacht werd haar teveel en ze vluchtte naar Canada waarna er nooit meer iets van haar werd vernomen. Tot nu.
Voormalig vriendin Tineke de Nooij (80) reisde voor de documentaireserie Jomanda: Lady of the Light af naar Canada waar particulier rechercheur John Warrink het medium opspoorde. Tineke had daarna verschillende gesprekken met Jomanda.
In de documentaire komen tegenstanders van Jomanda aan het woord maar ook mensen die nog steeds volop vertrouwen hebben in het medium.
Jomanda: Lady of the Light is vanaf vrijdag 29 oktober t/m 19 november wekelijks te zien op streamingdienst Discovery+.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
22:26B&B Vol Liefde-stel Daní en Joy verwelkomen baby: 'Ons wondertje'
16:25Deze BN'er krijgt een gastrol in Medisch Centrum West: opvallende naam
15:09Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
