TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waes doet deze opmerkelijke ontboezeming in gesprek met RTL Boulevard.
Tom was al enigszins bekend in ons land door zijn programma's als Reizen Waes, maar Undercover heeft hem een herkenbaar gezicht gemaakt bij een veel breder publiek. Waes was al gewend aan bekendheid in Vlaanderen, maar niets heeft hem voorbereid op de wijze waarop Nederlandse fans van de streamingserie hem aanspreken.
Volgens Waes zijn Belgen bescheidener: "Mensen komen heel voorzichtig een handtekening vragen. In Nederland is dat heel anders. Mijn zoon studeert in Rotterdam en had een evenement op de universiteit. Ik kwam daar bij een soort koor met 3000 studenten. Ik moest me daar echt verstoppen."
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur