TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Greetje Hakvoort, bekend van de realityserie URK! en van Echte Meisjes in de Jungle, is dolgelukkig. Sterker nog: ze huilt tranen van geluk. Wat is er gebeurd?
Greetje is een van de vaste gezichten van URK!, naast onder andere de Urker-tweeling Gerda en Mathilde en Teun Föhn. Het bonte gezelschap is iedere dinsdagavond te zien op SBS6.
Greetje is helemaal in de wolken want: ze is tante geworden, of tutte zoals ze dat op Urk zeggen. Haar nichtje heet Maya en de SBS6-ster is werkelijk door het dolle heen. 'Al jaren riep ik: "Als ik eerst maar Tutte mag worden!" En nu mogen we eindelijk vertellen, het is zover!', zo schrijft ze op haar Instagrampagina.
Het meisje is meer dan welkom in de familie en zorgt nu al voor veel prachtige momenten: 'Als dit meisje eens wist hoeveel tranen van geluk ze al heeft opgewekt.'
Bekijk de Instagrampost van Greetje hieronder:

URK! is iedere dinsdagavond om 20:30 uur te zien op SBS6. Echte Meisjes in de Jungle zie je op Videoland.
Oh, yes! Eindelijk is het nieuwe seizoen van Signora Volpe te zien bij BBC NL
08:32Deze artiesten treden op tijdens de eerste editie van Nationale Lichtjesavond
07:54Het is officieel: Caroline en Arie uit B&B Vol Liefde hebben verkering
07:53De TV van gisteren: ‘Verdwenen’ Monique zorgt voor ergernis bij De Hanslers-kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 oktober 2026