TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Greetje Hakvoort, bekend van de realityserie URK! en van Echte Meisjes in de Jungle, is dolgelukkig. Sterker nog: ze huilt tranen van geluk. Wat is er gebeurd?
Greetje is een van de vaste gezichten van URK!, naast onder andere de Urker-tweeling Gerda en Mathilde en Teun Föhn. Het bonte gezelschap is iedere dinsdagavond te zien op SBS6.
Greetje is helemaal in de wolken want: ze is tante geworden, of tutte zoals ze dat op Urk zeggen. Haar nichtje heet Maya en de SBS6-ster is werkelijk door het dolle heen. 'Al jaren riep ik: "Als ik eerst maar Tutte mag worden!" En nu mogen we eindelijk vertellen, het is zover!', zo schrijft ze op haar Instagrampagina.
Het meisje is meer dan welkom in de familie en zorgt nu al voor veel prachtige momenten: 'Als dit meisje eens wist hoeveel tranen van geluk ze al heeft opgewekt.'
Bekijk de Instagrampost van Greetje hieronder:

URK! is iedere dinsdagavond om 20:30 uur te zien op SBS6. Echte Meisjes in de Jungle zie je op Videoland.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'