TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Greetje Hakvoort, bekend van de realityserie URK! en van Echte Meisjes in de Jungle, is dolgelukkig. Sterker nog: ze huilt tranen van geluk. Wat is er gebeurd?
Greetje is een van de vaste gezichten van URK!, naast onder andere de Urker-tweeling Gerda en Mathilde en Teun Föhn. Het bonte gezelschap is iedere dinsdagavond te zien op SBS6.
Greetje is helemaal in de wolken want: ze is tante geworden, of tutte zoals ze dat op Urk zeggen. Haar nichtje heet Maya en de SBS6-ster is werkelijk door het dolle heen. 'Al jaren riep ik: "Als ik eerst maar Tutte mag worden!" En nu mogen we eindelijk vertellen, het is zover!', zo schrijft ze op haar Instagrampagina.
Het meisje is meer dan welkom in de familie en zorgt nu al voor veel prachtige momenten: 'Als dit meisje eens wist hoeveel tranen van geluk ze al heeft opgewekt.'
Bekijk de Instagrampost van Greetje hieronder:

URK! is iedere dinsdagavond om 20:30 uur te zien op SBS6. Echte Meisjes in de Jungle zie je op Videoland.
Partnerbijdrage
Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2
17:15Dyantha Brooks krijgt haar revanche met nieuwe tv-quiz Oog om Oog
16:50Nieuwe BN'ers duiken de villa in: Het Waren 2 Fantastische Dagen keert in december terug op tv
15:22Talpa onthult startdatum nieuw seizoen Medisch Centrum West en nóg meer gastrollen