TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Greetje Hakvoort, bekend van de realityserie URK! en van Echte Meisjes in de Jungle, is dolgelukkig. Sterker nog: ze huilt tranen van geluk. Wat is er gebeurd?
Greetje is een van de vaste gezichten van URK!, naast onder andere de Urker-tweeling Gerda en Mathilde en Teun Föhn. Het bonte gezelschap is iedere dinsdagavond te zien op SBS6.
Greetje is helemaal in de wolken want: ze is tante geworden, of tutte zoals ze dat op Urk zeggen. Haar nichtje heet Maya en de SBS6-ster is werkelijk door het dolle heen. 'Al jaren riep ik: "Als ik eerst maar Tutte mag worden!" En nu mogen we eindelijk vertellen, het is zover!', zo schrijft ze op haar Instagrampagina.
Het meisje is meer dan welkom in de familie en zorgt nu al voor veel prachtige momenten: 'Als dit meisje eens wist hoeveel tranen van geluk ze al heeft opgewekt.'
Bekijk de Instagrampost van Greetje hieronder:

URK! is iedere dinsdagavond om 20:30 uur te zien op SBS6. Echte Meisjes in de Jungle zie je op Videoland.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los