TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het programma Klein Maar Fijn strijden ook dit seizoen weer acht kandidaten om de titel 'Beste miniatuurbouwer van Nederland'. De winst komt ze echter niet aanwaaien. De deelnemers moeten zich bewijzen op gebied van creativiteit, techniek én stressbestendigheid.
Dit doen ze in diverse opdrachten. Zo wagen ze zich aan het maken van een smakelijk diner voor twee op microformaat, pimpen ze een miniatuurauto en verbeelden ze een dramatisch tafereel in een klein landhuis. Om zichzelf te onderscheiden van de rest moeten de kandidaten met hun kleine creaties groots uitpakken.
Het is wekelijks aan de juryleden om te bepalen welke miniatuurbouwer het slechts heeft gepresteerd en het deelnemersveld moet verlaten, totdat er in een zinderende finale nog drie kandidaten overblijven. De jury bestaat uit: Dido Geluk, teamleider modelbouwatelier bij Miniworld Rotterdam, en Bobby de Groot, animatie regisseur en docent aan de Hogeschool van de Kunsten in Utrecht. Aan presentator Jan Versteegh de taak om de show aan elkaar te praten.
Het tweede seizoen Klein Maar Fijn is vanaf 5 december om 21:30 uur te zien op SBS6.
De handtekening staat: De Bogaartjes komen met een nieuw seizoen
20:26Janny en André bevestigen nu echt de komst van nieuw seizoen Denkend aan Holland
20:05Paul de Leeuw haakt af als jurylid van Stars on Stage
19:41Dit is de trailer van Grand Hotel aan Zee
15:03Joop van den Ende heeft een advies voor Renze Klamer: 'Ga in een kroeg in Amsterdam zitten'