TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is komkommertijd op televisie en daarom kijken we reikhalzend uit naar het najaar, waarin we weer allerlei gloednieuwe shows en kersverse seizoenen van bestaande programma's kunnen verwachten.
Er kan er in ieder geval weer eentje bij op die lijst: Het Onbekende.
Presentator Renze Klamer vertelt namelijk in een vragenrondje op Instagram dat de nieuwe reeks van de show dit najaar te zien is bij RTL 4. "Dat is inmiddels opgenomen en er wordt nu hard aan gemonteerd. RTL komt nog met de precieze uitzenddatum."
Veel kan hij er nog niet over vertellen, behalve dan dat het 'mooi' wordt.
Lees ook: Dit weten we al over het tweede seizoen van Het Onbekende
In Het Onbekende gaan veertien kandidaten verdeeld over twee teams, met elkaar de strijd aan in het buitenland. Ze moeten zo snel mogelijk door middel van allerlei opdrachten en spellen het eindpunt vinden waar Renze Klamer hen staat op te wachten. Niet iedereen haalt dit eindpunt, want tussendoor moeten de deelnemers elkaar wegspelen.
Tijdens de avontuurlijke reis worden de kandidaten vaak voor twee keuzes gesteld die te maken hebben met 'het bekende' of 'het onbekende'. Soms levert een sprong in het diepe een voordeel op, maar soms kun je beter voor de bekende weg kiezen. Niets is wat het lijkt in dit spel.
Wanneer komt Expeditie Robinson in 2026 op televisie?
09:28Video: DJ Jean kan totaal niet lachen om parodievideo van Bram Krikke: 'Flauw'
09:12Maakt Married at First Sight 2026 zich op voor een heftige primeur?
08:52De TV van gisteren: 983.000 kijkers voor eerste tv-interview met premier Jetten
16:28Frank Lammers stopt met de Jumbo-reclame en zijn opvolger staat al klaar