TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zet 24 mei maar alvast in je agenda, want dan gaat het tweede seizoen van start.
Aan het tweede seizoen van het programma doen tien nieuwe BN'ers mee: zangeres Emma Kok, acteur Everon Jackson Hooi, presentatrice Gallyon van Vessem, cabaretier Rayen Panday, influencer Janice Blok, rapper Keizer, influencer Koen Pieter van Dijk, zanger Marco Schuitmaker, zangeres Numidia en televisiepersoonlijkheid Patty Brard.
Zij proberen elke week een indrukwekkende performance neer te zetten met een musicalnummer. In de show komen beroemde musicalnummers en spectaculaire choreografieën voorbij. De deelnemers gaan de uitdaging aan om echte musicalsterren te worden.
Buddy Vedder en Jamai Loman nemen, net als in de eerste reeks, de presentatie op zich. De jury bestaat opnieuw uit Albert Verlinde en Paul de Leeuw, die wekelijks worden bijgestaan door een gastjurylid. In het eerste seizoen konden de jury en het publiek de optredens alleen beoordelen met hele sterren. In het tweede seizoen is dit anders, want dan kunnen ze de deelnemers ook halve sterren geven.
Het eerste seizoen van Stars On Stage scoorde wekelijks hoge kijkcijfers. De eerste reeks werd gewonnen door schaatser Michel Mulder.
Stars On Stage is vanaf zaterdag 24 mei wekelijks om 20.00 uur op RTL 4 te zien.
Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'
10:59Robert uit De Bondgenoten krijgt keiharde boodschap van thuisfront: 'Achter je rug...'
09:39Waarom zijn er ineens geen nieuwe afleveringen meer te zien van Ik Vertrek?