TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zet 24 mei maar alvast in je agenda, want dan gaat het tweede seizoen van start.
Aan het tweede seizoen van het programma doen tien nieuwe BN'ers mee: zangeres Emma Kok, acteur Everon Jackson Hooi, presentatrice Gallyon van Vessem, cabaretier Rayen Panday, influencer Janice Blok, rapper Keizer, influencer Koen Pieter van Dijk, zanger Marco Schuitmaker, zangeres Numidia en televisiepersoonlijkheid Patty Brard.
Zij proberen elke week een indrukwekkende performance neer te zetten met een musicalnummer. In de show komen beroemde musicalnummers en spectaculaire choreografieën voorbij. De deelnemers gaan de uitdaging aan om echte musicalsterren te worden.
Buddy Vedder en Jamai Loman nemen, net als in de eerste reeks, de presentatie op zich. De jury bestaat opnieuw uit Albert Verlinde en Paul de Leeuw, die wekelijks worden bijgestaan door een gastjurylid. In het eerste seizoen konden de jury en het publiek de optredens alleen beoordelen met hele sterren. In het tweede seizoen is dit anders, want dan kunnen ze de deelnemers ook halve sterren geven.
Het eerste seizoen van Stars On Stage scoorde wekelijks hoge kijkcijfers. De eerste reeks werd gewonnen door schaatser Michel Mulder.
Stars On Stage is vanaf zaterdag 24 mei wekelijks om 20.00 uur op RTL 4 te zien.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond