TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De laatste aflevering van Vandaag Inside was op 28 mei, dus Johan Derksen, René van der Gijp en Wilfred Genee hebben toch een paar weken kunnen genieten van wat vrije tijd.
Waarom Talpa deze week zo moeilijk deed is niet helemaal duidelijk, directeur tv Marco 'directeurtje' Louwerens vertelt in een verklaring wel waarom Talpa de talkshow alsnog gaat uitzenden: 'Inmiddels is het Johan Derksen duidelijk geworden dat zelfs de grootste criticasters vinden dat een programma als Vandaag Inside een plek moet hebben in het Nederlandse medialandschap. Die mening delen wij.
Vandaag Inside blijft een programma waar onder andere discussies en gesprekken over uiteenlopende (gevoelige) thema’s in de openbaarheid gevoerd worden.'
Het klopt inderdaad dat alle mensen die in eerste instantie vonden dat Johan Derksen nooit meer op tv mocht komen, na het stoppen van Vandaag Inside hun mening bijstelden. Dat geldt overigens niet voor Miljuschka Witzenhausen. Johan Derksen is nog wel steeds verbannen van enkele radiozenders en hij is ook nergens meer welkom met zijn theatershow.
Hoe dan ook: op maandag 16 mei kunnen we met z'n allen gewoon weer om 21.30 uur naar Vandaag Inside kijken op SBS6.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden