TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wij roepen programmamakers op beter op te letten omdat zij een belangrijke rol vervullen. Als mensen op televisie bepaalde gedragingen zien, dan nemen ze die klakkeloos over, omdat men denkt dat daar het juiste voorbeeld gegeven wordt", zegt Rob Stomphorst van VVN in De Telegraaf.
De reden voor het op een andere manier dragen van de gordel zou zijn omdat anders de zenders van de kandidaten niet goed werken, maar volgens VVN is dat geen excuus. "Klinkklare onzin natuurlijk, want ik kan talloze andere programma’s opnoemen waar dat geen enkel probleem is. Dit moet worden aangepakt."
Een woordvoerder van RTL laat aan de ochtendkrant weten dat het probleem de aandacht heeft. "We zijn ons bewust van onze voorbeeldfunctie en letten daarom ook scherp op veilig rijgedrag. In deze gevallen hadden we er beter op moeten letten", aldus RTL.
Ook in Kopen zonder kijken zou men regelmatig met de gordel de fout in gaan.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight