TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wij roepen programmamakers op beter op te letten omdat zij een belangrijke rol vervullen. Als mensen op televisie bepaalde gedragingen zien, dan nemen ze die klakkeloos over, omdat men denkt dat daar het juiste voorbeeld gegeven wordt", zegt Rob Stomphorst van VVN in De Telegraaf.
De reden voor het op een andere manier dragen van de gordel zou zijn omdat anders de zenders van de kandidaten niet goed werken, maar volgens VVN is dat geen excuus. "Klinkklare onzin natuurlijk, want ik kan talloze andere programma’s opnoemen waar dat geen enkel probleem is. Dit moet worden aangepakt."
Een woordvoerder van RTL laat aan de ochtendkrant weten dat het probleem de aandacht heeft. "We zijn ons bewust van onze voorbeeldfunctie en letten daarom ook scherp op veilig rijgedrag. In deze gevallen hadden we er beter op moeten letten", aldus RTL.
Ook in Kopen zonder kijken zou men regelmatig met de gordel de fout in gaan.
De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken