TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wij roepen programmamakers op beter op te letten omdat zij een belangrijke rol vervullen. Als mensen op televisie bepaalde gedragingen zien, dan nemen ze die klakkeloos over, omdat men denkt dat daar het juiste voorbeeld gegeven wordt", zegt Rob Stomphorst van VVN in De Telegraaf.
De reden voor het op een andere manier dragen van de gordel zou zijn omdat anders de zenders van de kandidaten niet goed werken, maar volgens VVN is dat geen excuus. "Klinkklare onzin natuurlijk, want ik kan talloze andere programma’s opnoemen waar dat geen enkel probleem is. Dit moet worden aangepakt."
Een woordvoerder van RTL laat aan de ochtendkrant weten dat het probleem de aandacht heeft. "We zijn ons bewust van onze voorbeeldfunctie en letten daarom ook scherp op veilig rijgedrag. In deze gevallen hadden we er beter op moeten letten", aldus RTL.
Ook in Kopen zonder kijken zou men regelmatig met de gordel de fout in gaan.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?