TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wij roepen programmamakers op beter op te letten omdat zij een belangrijke rol vervullen. Als mensen op televisie bepaalde gedragingen zien, dan nemen ze die klakkeloos over, omdat men denkt dat daar het juiste voorbeeld gegeven wordt", zegt Rob Stomphorst van VVN in De Telegraaf.
De reden voor het op een andere manier dragen van de gordel zou zijn omdat anders de zenders van de kandidaten niet goed werken, maar volgens VVN is dat geen excuus. "Klinkklare onzin natuurlijk, want ik kan talloze andere programma’s opnoemen waar dat geen enkel probleem is. Dit moet worden aangepakt."
Een woordvoerder van RTL laat aan de ochtendkrant weten dat het probleem de aandacht heeft. "We zijn ons bewust van onze voorbeeldfunctie en letten daarom ook scherp op veilig rijgedrag. In deze gevallen hadden we er beter op moeten letten", aldus RTL.
Ook in Kopen zonder kijken zou men regelmatig met de gordel de fout in gaan.
Advent dag 10 | Nooit meer streamstress met de gratis Binge-app!
18:52AVROTROS deelt nieuwe namen en eerste beelden van Woeste Grond seizoen 3
18:17Niels van der Laan en Jeroen Woe uitgeroepen tot Mediapersonen van het Jaar
14:53Seizoen 2 van Het Gouden Uur komt ook op televisie
14:31Vervolg op de populaire thrillerserie De Ring op komst