TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zo worden ook Dennis en Stefan slachtoffer van de spanning tijdens het koppelsweekend na 'hottub-gate'.
Het begon allemaal zo mooi voor Dennis en Stefan: de twee waren tijdens hun eerste ontmoeting tijdens hun huwelijksdag erg van elkaar onder de indruk. En ook tijdens de huwelijksreis spatte het koppel van het scherm. Er werden tijdens de reis zelfs plannen gemaakt voor een tweede huwelijksfeest, voor als het koppel een jaar getrouwd zou zijn. Dat moment lijkt inmiddels ver weg te zijn, nadat de spanningen tijdens het koppelsweekend zo hoog opliepen, dat het duo verhit de vakantievilla in Twente verlaat.
De spanning in de villa liep op nadat een groepje, met onder andere Stefan, de eerste avond grotendeels doorbrengt in de hottub. Dennis, die zich al niet op zijn gemak voelt in de groep, voelt zich alleen. Een dag later barst de bom, nadat de koppels los van elkaar een activiteit ondernemen. Dennis komt met een harde boodschap voor Stefan: hij wil niet verder met het huwelijk. Stefan is gekwetst en in shock; hij had deze boodschap van Dennis totaal niet zien aankomen en hij voelt zich bedrogen. 'Hij heeft gewoon een toneelstuk opgevoerd.' Het blijkt de eerste ruzie én het laatste gesprek tussen het duo te zijn: ze spreken elkaar pas weer tijdens het eindgesprek. Kijkers zijn verdeeld over de ontstane situatie, al lijken de meesten het gedrag van Dennis niet te begrijpen.
Oh ik gun hem zo een iets volwassener man. Geen klein kind die stampvoetend wegloopt omdat Stefan 2 uur in de Jacuzzi zat. #mafsnl #mafs #MAFS #MAFSNL #MarriedAtFirstSight #MarriedAtFirstSightnl #marriedatfirstsight pic.twitter.com/kAFcDjEavP — Lien (@C80814621) May 7, 2025
Dennis heeft zich heel erg in z’n eigen vingers gesneden met z’n gedrag. Die gaat niet makkelijk iemand anders vinden die dit van hem pikt. Zag er veelbelovend uit tot nu, maar z’n gedrag was echt té kinderachtig. Stefan verdient n lieve man en geen kind. #mafs #mafsnl — Jooffab (@jooffab) May 7, 2025
Dus Dennis kan niet met de emotie omgaan van Stefan die hij zelf veroorzaakt…Gaslighting ten top!!
1 ding is een feit: Stefan is zeker niet emotioneel onderontwikkeld en feit 2: Stefan is idd sociaal veeeeeel beter. RUN Stefan #mafsnl #Dennis #Stefan — desiree (@deesiedees) May 6, 2025
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven