TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Irak zijn zowel de jezidi's als de christenen vervolgde minderheden. In deze tweede aflevering van Vervolgd focust Jurjen ten Brinke zich op de jezidi's. Ze moeten het ontgelden door IS.
Ten Brinke is in het noordelijke gedeelte van Irak, rond de berg Sinjar en de stad Lalish waar deze eeuwenoude religieuze gemeenschap zich voornamelijk heeft gevestigd. Hij spreekt met een jezidi die de enige overlevende van zijn familie is. De man overleefde een IS-aanval door zich voor dood te houden.
Ook ontmoet Ten Brinke een jonge vrouw in een opvangkamp. Zij is al meerdere malen door de IS als slavin verkocht. Op 22 februari - de laatste van deze vijfdelige serie - besteedt de presentator aandacht aan de christenen in dit land, die onder vervolging lijden.
Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026
09:51De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video