TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We hadden hem al een tijdje niet op tv gezien, maar Victor Löw is terug en wel in de rol van Pilatus in The Passion 2024.
Een mooie rol voor hem.
Na grotere rollen als Jezus, Maria, Judas en Petrus, die al eerder bekend waren gemaakt heeft Victor Löw de eer om dit jaar de rol van Pontius Pilatus voor zijn rekening te nemen en dat is een bijzondere rol voor hem.
“Het mooie van de rol is de extreme worsteling die hij heeft met het uitoefenen van zijn ambt. Hij moet zegen geven over de kruisiging van Jezus, tegen zijn hart in," laat de acteur weten.
De belangrijkste rollen in The Passion zijn dus al eerder bekend gemaakt. William Spaaij speelt dit jaar Jezus, Angela Schijf is Maria en Matteo van der Grijn speelt Petrus, rapper Keizer is Judas en zangeres Gaia Aikman neemt de rol van Maria Magdalena op zich. Robbert Rodenburg is ongelovige Tomas en Anita Witzier doet verslag.
Ook de verschillende discipelen zijn inmiddels bekend.
The Passion wordt vanuit Zeist uitgezonden op Witte Donderdag 28 maart om 20:30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1. The Passion Talk wordt direct na de live-uitzending uitgezonden op NPO 3. The Passion Hemelvaart is te zien op vrijdag 10 mei om 20.30 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
