TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al na 1 aflevering kreeg Vier Is Te Veel een vernietigende recensie van AD-columniste Angela de Jong die het niveau van de studentenquiz belabberd vond. Van de kijkers moest Vier Is Te Veel het ook al niet hebben. De eerste aflevering trok zondagavond op primetime 246.000 kijkers. De tweede aflevering werd bekeken door 233.000 mensen.
Het cancelen van Vier Is Te Veel is sneu voor presentator Sander Lantiga die na jaren zijn comeback op televisie maakte en die afgelopen maand ook al het nieuws moest verwerken dat zijn radioshow Coen & Sander op Radio 538 zo goed als ophoudt te bestaan.
Ook voor het door Richard Groenendijk gepresenteerde Think Inside the Box is geen plek meer op SBS 6. En daarmee houdt de zender verdraaid weinig nieuws over voor de komende maanden.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Dit zijn de finalisten van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026
19:20Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin