TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al na 1 aflevering kreeg Vier Is Te Veel een vernietigende recensie van AD-columniste Angela de Jong die het niveau van de studentenquiz belabberd vond. Van de kijkers moest Vier Is Te Veel het ook al niet hebben. De eerste aflevering trok zondagavond op primetime 246.000 kijkers. De tweede aflevering werd bekeken door 233.000 mensen.
Het cancelen van Vier Is Te Veel is sneu voor presentator Sander Lantiga die na jaren zijn comeback op televisie maakte en die afgelopen maand ook al het nieuws moest verwerken dat zijn radioshow Coen & Sander op Radio 538 zo goed als ophoudt te bestaan.
Ook voor het door Richard Groenendijk gepresenteerde Think Inside the Box is geen plek meer op SBS 6. En daarmee houdt de zender verdraaid weinig nieuws over voor de komende maanden.
Greetje Hakvoort: 'Ik ben binnenkort in meerdere familieprogramma's te zien'
14:00Reality-docu over Ali B op komst? 'Gevolgd door vlogcamera'
13:10André en Janny gaan niet varen dit jaar maar nodigen jou wel uit voor dit nieuwe programma
12:37Carrie op Vrijdag strikt Hollands showbizz-icoon: 'Exclusief interview'
12:18Zeeman Confronteert op deze dag terug op tv: spektakel gegarandeerd