TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al na 1 aflevering kreeg Vier Is Te Veel een vernietigende recensie van AD-columniste Angela de Jong die het niveau van de studentenquiz belabberd vond. Van de kijkers moest Vier Is Te Veel het ook al niet hebben. De eerste aflevering trok zondagavond op primetime 246.000 kijkers. De tweede aflevering werd bekeken door 233.000 mensen.
Het cancelen van Vier Is Te Veel is sneu voor presentator Sander Lantiga die na jaren zijn comeback op televisie maakte en die afgelopen maand ook al het nieuws moest verwerken dat zijn radioshow Coen & Sander op Radio 538 zo goed als ophoudt te bestaan.
Ook voor het door Richard Groenendijk gepresenteerde Think Inside the Box is geen plek meer op SBS 6. En daarmee houdt de zender verdraaid weinig nieuws over voor de komende maanden.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht