TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al na 1 aflevering kreeg Vier Is Te Veel een vernietigende recensie van AD-columniste Angela de Jong die het niveau van de studentenquiz belabberd vond. Van de kijkers moest Vier Is Te Veel het ook al niet hebben. De eerste aflevering trok zondagavond op primetime 246.000 kijkers. De tweede aflevering werd bekeken door 233.000 mensen.
Het cancelen van Vier Is Te Veel is sneu voor presentator Sander Lantiga die na jaren zijn comeback op televisie maakte en die afgelopen maand ook al het nieuws moest verwerken dat zijn radioshow Coen & Sander op Radio 538 zo goed als ophoudt te bestaan.
Ook voor het door Richard Groenendijk gepresenteerde Think Inside the Box is geen plek meer op SBS 6. En daarmee houdt de zender verdraaid weinig nieuws over voor de komende maanden.
Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima
09:59Is Pearl uit Winter Vol Liefde een actrice?