TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij was op NPO Radio 1 voor het eerst sinds maart weer co-presentator van het programma BVSC. Veel zei Viggo (59) tijdens de uitzending niet over zijn gezondheid, alleen dat het weer dusdanig goed gaat dat hij radio kan maken. Op de beelden ziet de cabaretier er trouwens prima uit.
.@Viggowaas is terug bij #BVSC @denieuwsbv en dat is reden voor een feestje🎉 Of zoals @rddv zegt: 'Reunited and it feels so good'! pic.twitter.com/68JN1cscqb — NPO Radio 1 (@NPORadio1) October 12, 2021
Afgelopen weekend stond hij ook weer voor het eerst op het podium met zijn vrienden van NUHR (Niet Uit Het Raam) voor een speciale voorstelling. Het is de bedoeling dat hij volgend jaar weer een hele voorstelling gaat spelen.
De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen
23:55Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’