TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij was op NPO Radio 1 voor het eerst sinds maart weer co-presentator van het programma BVSC. Veel zei Viggo (59) tijdens de uitzending niet over zijn gezondheid, alleen dat het weer dusdanig goed gaat dat hij radio kan maken. Op de beelden ziet de cabaretier er trouwens prima uit.
.@Viggowaas is terug bij #BVSC @denieuwsbv en dat is reden voor een feestje🎉 Of zoals @rddv zegt: 'Reunited and it feels so good'! pic.twitter.com/68JN1cscqb — NPO Radio 1 (@NPORadio1) October 12, 2021
Afgelopen weekend stond hij ook weer voor het eerst op het podium met zijn vrienden van NUHR (Niet Uit Het Raam) voor een speciale voorstelling. Het is de bedoeling dat hij volgend jaar weer een hele voorstelling gaat spelen.
In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum