TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij was op NPO Radio 1 voor het eerst sinds maart weer co-presentator van het programma BVSC. Veel zei Viggo (59) tijdens de uitzending niet over zijn gezondheid, alleen dat het weer dusdanig goed gaat dat hij radio kan maken. Op de beelden ziet de cabaretier er trouwens prima uit.
.@Viggowaas is terug bij #BVSC @denieuwsbv en dat is reden voor een feestje🎉 Of zoals @rddv zegt: 'Reunited and it feels so good'! pic.twitter.com/68JN1cscqb — NPO Radio 1 (@NPORadio1) October 12, 2021
Afgelopen weekend stond hij ook weer voor het eerst op het podium met zijn vrienden van NUHR (Niet Uit Het Raam) voor een speciale voorstelling. Het is de bedoeling dat hij volgend jaar weer een hele voorstelling gaat spelen.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
