TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van Weet Ik Veel is op dit moment in volle gang en hoewel de quiz al jaren hetzelfde format heeft worden er vanaf dit weekend toch een paar nieuwe elementen toegevoegd aan het programma.
Het zou het spel nog spannender moeten maken.
Vanaf de derde aflevering, die zaterdag 20 januari te zien zal zijn, nemen er drie docenten plaats in de studio. De BN’ers en de studenten gaan het dus opnemen tegen docenten. Wie weet er nu het meest? Maar de docenten zitten er ook om extra kennis toe te voegen aan het programma.
Daarnaast is het onderdeel ‘overhoring’ aan het format toegevoegd. Hierin krijgt een willekeurige student uit de studio de kans om extra geld te winnen. De deelnemer moet in één minuut zoveel mogelijk goede antwoorden geven op vliegensvlugge vragen, ieder goed antwoord is goed voor tien euro cash.
De vips die het dit weekend gaan opnemen tegen de docenten en studenten zijn oud GTST-acteur Hamza Othman, presentatrice Veronica van Hoogdalem en presentator Thomas van Luyn. Uiteraard is de presentatie in handen van Beau van Erven Dorens.
Weet Ik Veel is elke zaterdag te zien om 20:00 uur bij RTL4.
Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane
22:02Vraag van Fred in B&B Vol Liefde ontketent storm aan reacties van kijkers: 'Dit is toch van de zotte'