TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze neemt hiermee officieel het stokje over van Natasja Froger.
Het is alweer een jaar geleden dat Leonie ter Braak groots werd gepresenteerd als het nieuwe gezicht van RTL4. Hoewel het in eerste instantie een veelbelovende overstap leek, hebben we haar de laatste tijd niet veel kunnen zien. Na haar debuut bij de zender als presentatrice van Blow Up, een geslaagde deelname aan Het Perfecte Plaatje op Reis en vooral een (bij)rol in diverse panels, was ze namelijk vooral afwezig.
Die tijden lijken echter (bijna) voorbij, want in mei start Voor Hetzelfde Geld. In dit RTL-programma, voorheen gepresenteerd door Natasja Froger, krijgen deelnemers de kans om te ervaren hoe het is om buiten de stad te wonen. Ze krijgen de keuze uit vier huizen buiten de Randstad en mogen in een daarvan proefwonen. Aan het einde van elke aflevering moeten ze beslissen of ze teruggaan naar de stad of toch hun hart zijn verloren aan de geprobeerde woning.
Voor Hetzelfde Geld is vanaf maandag 20 mei wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4, waar het de plek van Kopen Zonder Kijken overneemt.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted