TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Opvolger van Joost Klein
Maakt Nederland in 2025 opnieuw kans om net als in 2019, toen Duncan Laurence zegevierde met Arcade, het Eurovisie Songfestival te winnen? Met Joost Klein hoorden we dit jaar zeker bij de kanshebbers maar we weten allemaal hoe dat is afgelopen. Dankzij Claude, die een enorme hit scoorde met onder andere Ladada, zullen we in ieder geval zeker hoge ogen gaan gooien.
De 21-jarige zanger is dolblij dat de keuze op hem is gevallen: 'Ik voel me enorm vereerd dat ik Nederland het aankomende jaar mag vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival en kan het eigenlijk nog steeds niet geloven. Ik heb er heel veel zin in en kan niet wachten om Europa het nummer te laten horen', zo laat hij weten.
Claude zal vanavond vanaf 19:00 uur te gast zijn in de laatste uitzending van Eva van dit jaar en daar zal natuurlijk uitgebreid over de deelname gesproken gaan worden. Het nummer waarmee hij op zal gaan treden wordt overigens nu nog niet bekend gemaakt, daar moeten we helaas nog een paar maanden op wachten.
Het Eurovisie Songfestival wordt in 2025 georganiseerd in Zwitserland en zal op 13,15 en 17 mei worden uitgezonden op NPO1, vanaf 21:00 uur.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover