TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Klaasje Meijer is na haar vertrek bij K3 nog niet vergeten in televisieland. De 28-jarige zangeres maakt na haar deelnames aan Avastars en The Big Balance binnenkort namelijk haar opwachting in De Verraders.
Helaas voor ons Nederlanders zal ze dat bij onze Zuiderburen doen, want Meijer is in België één van de deelnemers aan het nieuwe seizoen van De Verraders. De van origine Groningse is in België nog onverminderd populair door haar zes jaar in de meidengroep K3.
“Vanaf dit najaar een spannende en zenuwslopende nieuwe uitdaging bij De Verraders (BE, seizoen 2)”, schrijft Klaasje op Instagram. “Het was heftig, slopend, maar ook spannend en uitdagend...letterlijk slapeloze nachten gehad.”
Naast Klaasje maakt ook Walter De Donder, bekend als burgemeester uit Samson & Marie en als Kabouter Plop in de gelijknamige serie, zijn opwachting in het tweede seizoen van De Verraders België. Volgens Klaasje is dat programma te zien bij het Belgische VTM, maar verschijnt de reeks ook op Videoland.
Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026
10:02Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien