TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgende week zien we hoe het stel hun avontuur afsluit. Maar waarom zagen we zowel het handrem- als het wijnincident niet op televisie?
Reden genoeg om dat na te gaan bij Carlo Boszhard dacht RTL Boulevard. En Carlo heeft er maar één zinnig antwoord op: "Het stond niet op camera. Ik heb gehoord dat de productie op gegeven moment te horen kreeg dat er 'iets mis was gegaan', en dat ze daarna er naartoe zijn gegaan. Er is nu kritiek, van 'waarom hebben jullie dat niet gefilmd? Waarom zaten jullie niet bij hen in de auto bij het handremincident?' Nou, het is geen Big Brother."
Carlo bedoelt hiermee te zeggen dat de koppels ook af en toe rust krijgen van de camera's en lucht krijgen. Ook vermoedt hij dat er soms juist gewacht wordt met dit soort dingen tot de camera's weg zijn. "Mensen wachten soms ook het moment af."
Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?