TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met het nieuws over de overstap van Albert Verlinde van Vandaag Inside naar RTL Tonight voelen we natuurlijk weer hoe Johan, Wilfred en René eigenlijk gemist worden op SBS6. De Oranjezomer doet het prima, maar wat kijkcijfers betreft komen Thomas van Groningen en Johnny de Mol natuurlijk niet in de buurt bij de heren van VI. Wanneer zijn zij weer terug op tv?
Johan Derksen had de overstap van Verlinde naar de concurrent niet aan zien komen, zo vertelde hij deze week bij Shownieuws: 'Het was een volslagen verrassing'
Waar Gijp en Genee zich deze weken redelijk afwezig houden in de media lijkt Johan Derksen het toch wat lastig te vinden, dat hij in de zomer zijn mening niet kan verkondigen op tv. Dat doet hij dan maar alsnog in zijn podcast Groeten uit Grolloo maar hij zal ongetwijfeld blij zijn als hij dat weer primetime op SBS6 kan gaan doen, voor een miljoenenpubliek.
De kijker en Derksen moeten echter nog heel even geduld hebben. De komende weken is De Oranjezomer namelijk nog te zien op dat tijdslot. Vandaag Inside keert terug op maandag 18 augustus en de grote vraag is dan natuurlijk wie Albert Verlinde op de woensdagen zal gaan vervangen.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los