TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waylon beheert het fortuin van de Better than ever winnaars. Dit saillante detail kwam en passant aan het licht bij RTL Boulevard dat aandacht besteedde aan de aankomende, tweede reeks van de muzikale show waarin oud-deelnemers van talentenjachten weer van zich laten horen.
Jim van der Zee won 2018 won The voice of Holland, maar de pupil van coach Anouk merkte dat hij niet gelukkig werd van het vluchtige, onzekere leven in de muziekindustrie. Hij koos voor een bestaan buiten de schijnwerpers en werkte onder meer als pakketbezorger. Toch blijft zijn zangtalent en diepe, donkere stem onmiskenbaar. Hij werd in de finale dankzij z'n eigen versie van de John Lennon song Working class hero tot winnaar uitgeroepen.
Als winnaar kreeg hij 25.000 euro mee om te gebruiken voor een doorstart van zijn muzikale loopbaan. Nu blijkt dat dit niet bepaald vrijblijvend is. Better than ever-coach Waylon is aangesteld als penningmeester. Hij mag bepalen of Jim zijn prijzengeld mag aanspreken. Als geldige uitgaven werden onder meer zaken als een nieuwe gitaar of een schrijverskamp in het buitenland genoemd.
Martijn Krabbé en Waylon keren begin volgend jaar terug met de tweede reeks van Better than ever. Nu is al bekend dat dit seizoen wordt afgesloten met een groots live optreden waarin alle finalisten van zich laten horen. De opnames zijn op dinsdag 21 februari, de kaarten zijn hier verkrijgbaar.
Partnerbijdrage
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman