TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik zou het doen", zei Willem Bijkerk, zoals Waylon eigenlijk heet, uit het niets. "Ja joh, tuurlijk. Ik ben natuurlijk gewoon Songfestival-fan, ik heb niet voor Jan Lul twee keer meegedaan." Tijd heelt dus blijkbaar alle wonden, want ruim een half jaar geleden liet Waylon nog weten dat Ilse DeLange en hij elkaar nog steeds niet spraken.
Volgens de Apeldoorner heeft de organisatie van het Eurovisie Songfestival in Rotterdam zich nog niet bij hem gemeld. "Ik wens je een prettige wedstrijd. Laat ze eerst maar eens bellen." Beau dacht even dat Waylon en Ilse DeLange elkaar zouden stilzwijgen, maar de zanger staat open voor een reünie. "Ik zou het doen."
Het nummer Calm after the storm, waarmee hij, Ilse DeLange en The Common Linnets vijf jaar geleden tweede werden, vertolkt Waylon niet in zijn theatertour of tijdens andere optredens. "Dat was toen heel erg het moment." Op de vraag van Beau of hij de rechten van dat nummer wel in zijn bezit had, was Waylon duidelijk. "Ik mag dat gewoon spelen, dat is geen probleem. Alleen, ja, dan sta je daar in je eentje dat liedje te spelen."
.@waylonline over The Common Linnets-reünie tijdens het Songfestival 2020 in Rotterdam: 'Ik zou het doen' #BEAU #RTL4 pic.twitter.com/T9ZbOs01bw — Beau (@BeauRTL) October 29, 2019
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026