TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Helga deelde de meteorologische prognose via Twitter.
Er is er één van het padje af... 😳#pluim
Het zal toch niet?! pic.twitter.com/LHu36KzWlX — Helga van Leur ☀ (@helgavanleur) December 11, 2019
Het kaartje laat er weinig onduidelijkheid over bestaan. Vanaf zaterdag 21 december kelderen de temperaturen tot onder het vriespunt om uiteindelijk op eerste kerstdag zelfs de -10 aan te tikken. Een pittige prognose die Van Leur zelf ook maar moeilijk kon geloven: "Er is er één van het padje af" schreef ze zelf bij het kaartje, al benadrukte ze dat de berekeningen wel kloppen.
Het nieuws dat we een nieuwe ijstijd tegemoet moeten zien liet 3FM dj Frank van der Lende niet onberoerd. Tijdens deze dagen loopt hij voor Serious Request door Nederland om geld op te halen voor het goede doel en hij maakt zich nu al zorgen. Helga kon hem niet helemaal geruststellen: "De berekening is echt, maar nogal afwijkend van andere berekeningen. Kans dat het uitkomt heeeeeel klein. En anders kom ik jullie warme chocomelk met slagroom (en scheutje rum?!) brengen!"
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij