TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Veronica magazine doet Wendy (48) uitspraken over kritiek, geluk en social media.
Naar eigen zeggen houdt Wendy van social media omdat je als gebruiker zelf mag bepalen wat je deelt: "Ik blijf zeggen, en dat is een verloren wedstrijd, dat ik als publieke figuur niet alles van mijn privéleven hoef te delen. En toch verwachten veel mensen dat van je. Ga je niet mee in de hausse, dan wordt dat je kwalijk genomen."
Wendy krijgt online geregeld heel wat kritiek over zich heen om de dingen die ze wél deelt, zoals het filmpje waarin ze haar zoon Sem verrast met een gesponsorde brommobiel. Dat commentaar laat haar koud: "Ik ben zo dankbaar voor alles wat ik mag doen, dus ik klaag niet en geniet van elke dag."
Van Dijk heeft een goede verklaring voor haar zelfvertrouwen: "Ik weet dat ik oprecht ben. Die ander staat misschien zo in het leven dat hij of zij mij of wie dan ook snel fake vindt. Ik ben drager van het geluksgen, dat zal ook wel weer niet sexy klinken, en ben gelukkig dat ik dat voor een groot deel mag en kan voelen."
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën