TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Veronica magazine doet Wendy (48) uitspraken over kritiek, geluk en social media.
Naar eigen zeggen houdt Wendy van social media omdat je als gebruiker zelf mag bepalen wat je deelt: "Ik blijf zeggen, en dat is een verloren wedstrijd, dat ik als publieke figuur niet alles van mijn privéleven hoef te delen. En toch verwachten veel mensen dat van je. Ga je niet mee in de hausse, dan wordt dat je kwalijk genomen."
Wendy krijgt online geregeld heel wat kritiek over zich heen om de dingen die ze wél deelt, zoals het filmpje waarin ze haar zoon Sem verrast met een gesponsorde brommobiel. Dat commentaar laat haar koud: "Ik ben zo dankbaar voor alles wat ik mag doen, dus ik klaag niet en geniet van elke dag."
Van Dijk heeft een goede verklaring voor haar zelfvertrouwen: "Ik weet dat ik oprecht ben. Die ander staat misschien zo in het leven dat hij of zij mij of wie dan ook snel fake vindt. Ik ben drager van het geluksgen, dat zal ook wel weer niet sexy klinken, en ben gelukkig dat ik dat voor een groot deel mag en kan voelen."
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval