TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat Avrotros die datum vandaag bekend maakt, is vast geen toeval. De allereerste aflevering van Wie is de Mol? zag het levenslicht op 19 november 1999, precies 20 jaar geleden.
Het duurt vast ook niet lang meer voordat de kandidaten van dit seizoen bekend worden gemaakt. Tot die tijd tieren de geruchten welig. Op allerlei fora gaan er namen rond van BN'ers die dit jaar waarschijnlijk meedoen omdat ze ineens heel weinig te vinden zijn op social media. Leonie ter Braak wordt vaak genoemd, net zoals Dione de Graaf en Jeugdjournaal-presentator Lucas van de Meerendonk. Nathan Rutjes ontbrak tijdens een belangrijke wedstrijd van zijn voetbalclub en is dus zeer verdacht en dan hebben we ook nog acteurs Tina de Bruin en Teun Kuilboer die ineens lange tijd uit de lucht waren.
Er gaan ook geruchten over de plek waar Wie is de Mol? zich in het nieuwe seizoen afspeelt. Dat zou Nieuw-Zeeland zijn.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators