TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de podcast van Wie is de Mol? vertelt presentator Rik van de Westelaken waarom er relatief weinig A-sterren meedoen aan het populaire programma.
Volgens Van de Westelaken spelen diverse factoren een rol in het casten van Wie is de Mol?. Ten eerste is een goede mix belangrijk: "We willen een variëteit aan kandidaten. Het is leuk als je iemand kent en een klein beetje kan inschatten hoe diegene zijn karakter is, maar de mensen hoeven niet beroemd te zijn."
Daarnaast is er ook een praktisch bezwaar aan teveel bekende gezichten: ze zijn te herkenbaar. De kandidaten zouden al uitlekken voordat de opnames überhaupt begonnen waren: "Moet je je voorstellen dat we een seizoen maken met alleen maar wereldberoemde Nederlanders, zoals Willeke Alberti, Patty Brard, Gerard Joling, Linda de Mol, Paul de Leeuw. Zie je ons al op Schiphol staan? Nee, toch?"
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los