TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de podcast van Wie is de Mol? vertelt presentator Rik van de Westelaken waarom er relatief weinig A-sterren meedoen aan het populaire programma.
Volgens Van de Westelaken spelen diverse factoren een rol in het casten van Wie is de Mol?. Ten eerste is een goede mix belangrijk: "We willen een variëteit aan kandidaten. Het is leuk als je iemand kent en een klein beetje kan inschatten hoe diegene zijn karakter is, maar de mensen hoeven niet beroemd te zijn."
Daarnaast is er ook een praktisch bezwaar aan teveel bekende gezichten: ze zijn te herkenbaar. De kandidaten zouden al uitlekken voordat de opnames überhaupt begonnen waren: "Moet je je voorstellen dat we een seizoen maken met alleen maar wereldberoemde Nederlanders, zoals Willeke Alberti, Patty Brard, Gerard Joling, Linda de Mol, Paul de Leeuw. Zie je ons al op Schiphol staan? Nee, toch?"
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming