TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de podcast van Wie is de Mol? vertelt presentator Rik van de Westelaken waarom er relatief weinig A-sterren meedoen aan het populaire programma.
Volgens Van de Westelaken spelen diverse factoren een rol in het casten van Wie is de Mol?. Ten eerste is een goede mix belangrijk: "We willen een variëteit aan kandidaten. Het is leuk als je iemand kent en een klein beetje kan inschatten hoe diegene zijn karakter is, maar de mensen hoeven niet beroemd te zijn."
Daarnaast is er ook een praktisch bezwaar aan teveel bekende gezichten: ze zijn te herkenbaar. De kandidaten zouden al uitlekken voordat de opnames überhaupt begonnen waren: "Moet je je voorstellen dat we een seizoen maken met alleen maar wereldberoemde Nederlanders, zoals Willeke Alberti, Patty Brard, Gerard Joling, Linda de Mol, Paul de Leeuw. Zie je ons al op Schiphol staan? Nee, toch?"
Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op
08:32De TV van gisteren: Kopen Zonder Kijken-kijkers gaan vooral stuk om één ding