TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We zullen nog moeten wachten op de reveal.
In de aflevering laat Miss Showbee Gladiola Holt, La Prima Donna en Shirley Bestie achter zich. En dat betekent dat we nog langer van deze queen mogen genieten.
Nadenken wie er schuil gaat achter de make-up en kleding kan natuurlijk wel. En wat betekenen die koplampen op de billen? Fred van Leer weet in eerste instantie bijna zeker dat er een musicalster schuilgaat achter Miss Showbee en Chantal Janzen vult aan dat het wel een danser moet zijn.
Fred van Leer gooit de naam Buddy Vedder in de strijd. In de speech horen we nog de termen 'Queen Bee' en 'het nakijken hebben'. Zitten daar nog tips in? Ook op X wordt ook gespeculeerd al is het rustiger dan eerdere afleveringen.
Die queen bee is Jurre Geluk idd! Die Holt zie ik niet.#Makeupyourmind — PdeG (@PdeGdb) April 6, 2024
Is queen bee niet Famke Louise? #makeupyourmind — Janet (@janetLMB) April 6, 2024
Die bijenqueen is Jurre Geluk. Ik hoor het aan z'n stem #makeupyourmind — Margreet Pronk (@MargreetPronk) April 6, 2024
Miss Showbee zou best wel es Buddy Vedder kunnen zijn #MakeUpYourMind — Mrs.Callen-McGarrett (@Ilse_Futbolista) April 6, 2024
Make Up Your Mind is iedere zaterdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond
10:54Hilarisch: Bekijk de bloopers van Gooische Vrouwen seizoen 7
09:52Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg
08:45De TV van gisteren: Emotionele aflevering van Oogappels laat kijkers niet onberoerd