Amusement
William Rutten deelt eerste beelden van nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje
Judith Regeling
  ·  
Ben jij er al klaar voor?
Lees ook: Alles over Het Perfecte Plaatje 2023
Het Perfecte Plaatje
In Het Perfecte Plaatje halen bekende gezichten alles uit de kast om hun fotografische vaardigheden te laten zien. Elke week worden ze uitgedaagd met spannende fotografische opdrachten, van betoverende portretten tot adembenemende landschappen. Daarna is het aan niemand minder dan William Rutten, Cynthia Boll en een wekelijks wisselende expert om de foto's te beoordelen op creativiteit, technische perfectie en originaliteit.
Waldemar Torenstra
In het komende seizoen, dat vanaf 4 oktober wekelijks te zien is op RTL4, is het aan aspirant-fotografen Sylvia Geersen, Waldemar Torenstra, Henry Schut, Annemarie van Gaal, Loes Haverkort, Anna Drijver, Sergio Vyent, Frans Duijts, Niek Roozen en Quinty Misiedjan om te bewijzen dat ze meesterlijk met hun camera's kunnen omgaan. Maar geloof ons, dat is geen eenvoudige taak. De makers hebben immers ook dit jaar weer de nodige verrassingen voor ze in petto, zo blijkt wel uit de eerste beelden.
Benieuwd? Bekijk ze hieronder en raak alvast in de 'perfecte plaatjesstemming'!
Dit bericht op Instagram bekijken
Het Perfecte Plaatje is vanaf 4 oktober wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Holly Knight haalt samen met Leo Blokhuis herinneringen op aan Tina Turner in Top 2000: The Untold Stories
Holly Knight schreef negen nummers voor Tina Turner, waaronder de hit 'The best'. De twee vrouwen raakten ook bevriend. Knight blikt in Top 2000: The Untold Stories samen met Blokhuis terug op haar muzikale samenwerking met de dit voorjaar overleden megaster.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 21:10Welke BN'er gaat er schuil achter het pak van het Nijlpaard in The Masked Singer 2023?
21:00Welke BN'er gaat er schuil achter het pak van De Toffe Peer in The Masked Singer 2023?
20:40Wie gaat er schuil achter het pak van het Stinkdier in The Masked Singer 2023?
19:22Dit is de top 10 van de Top 2000 van 2023
17:20Songfestival artiest is gekozen, maandag meer nieuws