TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram blikt William Rutten daags na de ontknoping van Het perfecte plaatje op reis terug op een bijzonder seizoen.
De sterfotograaf bedankt niet alleen de crew voor hun harde werk, maar ook presentator Tijl Beckand voor het neerzetten van een 'heerlijk seizoen'. In zijn Instagrampost legt hij ook uit waarom de jury geen strafpunten toekent aan foto's die overduidelijk in scène zijn gezet.
Daar kan William kort over zijn: "Het is vrijwel onmogelijk om dingen niet in scène te zetten voor de fotografen. We maken een tv programma, er lopen camera ploegen mee en je zal toch echt toestemming nodig hebben van de mensen die in beeld komen. Ook vrij logisch lijkt mij.
Daarom kijkt de jury vooral naar de kwaliteit van de gemaakte foto’s."
Daarnaast vroeg Rutten zijn volgers of ze ook nog vragen hadden en die bleken er te zijn. Zo wilde iemand weten waarom de laatste foto van Kaj Gorgels een 10 kreeg terwijl die van zijn concurrent Fresia zich veel meer aan de opdracht had gehouden.
Williams antwoord: "Juist dat Kaj het aandurfde om naar binnen te gaan en dan nog met dat prachtige licht een foto wist te maken vonden wij gewaagd. In zo’n huisje zien we zelden omdat het er heel donker is. Een uniek kijkje binnen dus met ook nog eens prachtig licht dat door een kiertje naar binnen piepte!"
Verder misten kijkers het welbekende drieluik dat finalisten in voorgaande edities moesten aanleveren. Voor het ontbreken van die opdracht had William een simpele verklaring: "Wie weet een volgende keer? Af en toe wat veranderen is ook weleens leuk!"
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’