TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wat een avond! Ik kan niet beschrijven wat ik momenteel allemaal voel. Ik voel vooral heel veel dankbaarheid dat ik, met zo'n geweldige groep, zo'n mooi verhaal mocht vertellen", schrijft de musicalacteur, die het podium deelde met onder anderen Angela Schijf, Matteo van der Grijn en Keizer. Laatstgenoemden werden naderhand op social media bewierookt om hun prestaties.
Spaaij, die in eerdere interviews zich liet ontvallen al tien jaar te hopen op een plekje in The Passion, is overspoeld met reacties aan zijn adres. "Ik hoop dat iedereen die heeft gekeken een extra plekje in zijn hart heeft gemaakt voor nog meer liefde voor jezelf en de ander."
Een dag na zijn opvoering in The Passion werd tevens bekend dat Spaaij een hoofdrol te maken heeft in de musical Elisabeth. Hij speelt Luigi Lucheni, de moordenaar van Sissi, gespeeld door Pia Douwes. "Vaak word ik gecast voor vriendelijke karakters. Ook geweldig om te spelen. Alleen, deze rol staat zo ver van mij af dat het voor een acteur heerlijk is om je daarin vast te bijten."
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel