TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wat een avond! Ik kan niet beschrijven wat ik momenteel allemaal voel. Ik voel vooral heel veel dankbaarheid dat ik, met zo'n geweldige groep, zo'n mooi verhaal mocht vertellen", schrijft de musicalacteur, die het podium deelde met onder anderen Angela Schijf, Matteo van der Grijn en Keizer. Laatstgenoemden werden naderhand op social media bewierookt om hun prestaties.
Spaaij, die in eerdere interviews zich liet ontvallen al tien jaar te hopen op een plekje in The Passion, is overspoeld met reacties aan zijn adres. "Ik hoop dat iedereen die heeft gekeken een extra plekje in zijn hart heeft gemaakt voor nog meer liefde voor jezelf en de ander."
Een dag na zijn opvoering in The Passion werd tevens bekend dat Spaaij een hoofdrol te maken heeft in de musical Elisabeth. Hij speelt Luigi Lucheni, de moordenaar van Sissi, gespeeld door Pia Douwes. "Vaak word ik gecast voor vriendelijke karakters. Ook geweldig om te spelen. Alleen, deze rol staat zo ver van mij af dat het voor een acteur heerlijk is om je daarin vast te bijten."
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis