TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wat een avond! Ik kan niet beschrijven wat ik momenteel allemaal voel. Ik voel vooral heel veel dankbaarheid dat ik, met zo'n geweldige groep, zo'n mooi verhaal mocht vertellen", schrijft de musicalacteur, die het podium deelde met onder anderen Angela Schijf, Matteo van der Grijn en Keizer. Laatstgenoemden werden naderhand op social media bewierookt om hun prestaties.
Spaaij, die in eerdere interviews zich liet ontvallen al tien jaar te hopen op een plekje in The Passion, is overspoeld met reacties aan zijn adres. "Ik hoop dat iedereen die heeft gekeken een extra plekje in zijn hart heeft gemaakt voor nog meer liefde voor jezelf en de ander."
Een dag na zijn opvoering in The Passion werd tevens bekend dat Spaaij een hoofdrol te maken heeft in de musical Elisabeth. Hij speelt Luigi Lucheni, de moordenaar van Sissi, gespeeld door Pia Douwes. "Vaak word ik gecast voor vriendelijke karakters. Ook geweldig om te spelen. Alleen, deze rol staat zo ver van mij af dat het voor een acteur heerlijk is om je daarin vast te bijten."
Fien Vermeulen aan de slag als presentatrice van Shownieuws
14:07Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'