TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was Tristan Eisank die het eerste seizoen zonder bekende Nederlanders op zijn naam schreef. In het vraaggesprek met de krant zegt hij onder meer dat er niks wordt gescript. "Een voorwaarde die ik voorafgaand heb gesteld was dat ik niets wilde zeggen waar ik niet achter sta, maar dat hoefde gelukkig ook niet. In De Verraders is niets gescript.”
Zoals bij zoveel deelnemers van televisieprogramma's is er een blijvende band bestaan tussen de kandidaten. Zo is er nog altijd een groepsapp waarin ze samen kunnen kletsen. De afleveringen werden ook samen bekeken, al gold dat niet voor Tristan.
"Een groot deel heeft de afleveringen samen bekeken, maar ik woon in Limburg. Ik keek ze dus thuis met mijn vrouw op de bank. Ik mocht haar als enige in vertrouwen nemen. Zij vond het als groot fan van het programma natuurlijk extra geweldig dat ik had gewonnen."
Natuurlijk wilde het AD ook weten wat hij met de hoofdprijs gaat doen. Hij won zo'n 33 kilo zilver. "Zal ik je vertellen dat ik nog niet eens weet hoe hoog het bedrag precies is? Uiteindelijk boek ik er waarschijnlijk een leuke vakantie van met het hele gezin."
Julia Heetman deelt de allereerste beelden van de finale van De Verraders
11:58Eerste beelden van tweede seizoen Woeste Grond nu te zien
10:50Mart Hoogkamer openhartig over en carrièredoorbraak en moeilijke jeugd: 'Heel eenzaam'
10:00André van Duin krijgt Belgische koninklijke onderscheiding
10:00Mick van Wely weet nog niet of Micks Misdaaddossier een vervolg krijgt: 'Nog even afwachten'