TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn Instagram schrijft Wulf, die eigenlijk Lieuwe Albertsma heet, een eerlijk verhaal over zijn twijfels om mee te doen aan Beste zangers. "Toen ik gevraagd werd om mee te doen, was ik in eerste instantie vereerd, maar sloeg ik af. Mijn ervaringen met tv zijn gewoon op z'n zachtst gezegd niet altijd even prettig geweest", begint de in Weesp woonachtige zanger zijn verhaal.
"Ik heb van binnen gewoon altijd die klotetwijfels dat ik niet leuk, snel of goed genoeg ben voor televisie. Als ik dan voorheen shit terugkeek, had ik zelf ook altijd wel weer wat te zeiken. Nooit goed genoeg", zo laat hij zijn onzekerheid blijken.
Toch besloot Wulf om uiteindelijk de uitnodiging van Beste zangers aan te pakken. "Er zit geen uitdaging in weglopen en ik ben hier niet om m'n angst te laten bepalen wie ik ben." Achteraf is de zanger, bekend van hits als Mind made up en All things under the sun, blij dat hij alsnog heeft meegedaan aan het programma. "Geen haast, respect, diepe gesprekken, plezier en mooie muziek. Het heeft me echt laten zien hoe het óók kan en daar heb ik veel aan gehad."
Beste zangers is vanaf donderdag 3 september wekelijks te zien bij AVROTROS op NPO1. Naast Wulf doen ook Miss Montreal, Suzan & Freek, Stef Bos, Tabitha, Diggy Dex en Milow mee aan het nieuwe seizoen. De presentatie is deze keer in handen van Nick & Simon.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip