TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn Instagram schrijft Wulf, die eigenlijk Lieuwe Albertsma heet, een eerlijk verhaal over zijn twijfels om mee te doen aan Beste zangers. "Toen ik gevraagd werd om mee te doen, was ik in eerste instantie vereerd, maar sloeg ik af. Mijn ervaringen met tv zijn gewoon op z'n zachtst gezegd niet altijd even prettig geweest", begint de in Weesp woonachtige zanger zijn verhaal.
"Ik heb van binnen gewoon altijd die klotetwijfels dat ik niet leuk, snel of goed genoeg ben voor televisie. Als ik dan voorheen shit terugkeek, had ik zelf ook altijd wel weer wat te zeiken. Nooit goed genoeg", zo laat hij zijn onzekerheid blijken.
Toch besloot Wulf om uiteindelijk de uitnodiging van Beste zangers aan te pakken. "Er zit geen uitdaging in weglopen en ik ben hier niet om m'n angst te laten bepalen wie ik ben." Achteraf is de zanger, bekend van hits als Mind made up en All things under the sun, blij dat hij alsnog heeft meegedaan aan het programma. "Geen haast, respect, diepe gesprekken, plezier en mooie muziek. Het heeft me echt laten zien hoe het óók kan en daar heb ik veel aan gehad."
Beste zangers is vanaf donderdag 3 september wekelijks te zien bij AVROTROS op NPO1. Naast Wulf doen ook Miss Montreal, Suzan & Freek, Stef Bos, Tabitha, Diggy Dex en Milow mee aan het nieuwe seizoen. De presentatie is deze keer in handen van Nick & Simon.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij