TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er was het afgelopen jaar nogal wat gedoe rondom Onze boerderij en het geschnabbel van Yvon Jaspers bij groothandel ForFarmers (voor wie ze hetzelfde deed als bij Onze boerderij), maar dat is allemaal afgerond en nu staat een tweede seizoen van Onze boerderij op punt van beginnen.
Yvon gaat dit seizoen bij heel veel oude Boer zoekt vrouw-boeren op bezoek om te kijken hoe het met de zaken staat. Meestal zijn dat geen positieve verhalen maar het is wel leuk om de oud-deelnemers terug te zien. We verheugen ons het meest op de tweede aflevering met Boer Geert (in het verleden beter bekend als Geile Geert). De 70-jarige Geert staat op het punt met pensioen te gaan en zoekt een opvolger. Yvon gaat kijken of het de energieke Geert überhaupt zal lukken om zijn boerenkolen en aardbeien aan de wilgen te hangen.
In de eerste aflevering is de inmiddels getrouwde boer Riks aan de beurt die jaren geleden naar Canada emigreerde. Hij staat op het punt zijn hele bedrijf om te gooien. Verder bezoekt Yvon in het nieuwe seizoen tomatenkweker Leo, boer Frans en boerin Agnes.
Onze boerderij, zondag 8 september, 20.20 uur op NPO 1
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'
09:41SBS6 zendt veelbesproken aflevering van Sergio in Italië met Marco Borsato uit
07:47KRO-NCRV-programma De Reünie keert voorlopig niet terug op televisie
07:44De TV van gisteren: Aflevering Het Verhaal van Nederland maakt diepe indruk op kijkers