TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er was het afgelopen jaar nogal wat gedoe rondom Onze boerderij en het geschnabbel van Yvon Jaspers bij groothandel ForFarmers (voor wie ze hetzelfde deed als bij Onze boerderij), maar dat is allemaal afgerond en nu staat een tweede seizoen van Onze boerderij op punt van beginnen.
Yvon gaat dit seizoen bij heel veel oude Boer zoekt vrouw-boeren op bezoek om te kijken hoe het met de zaken staat. Meestal zijn dat geen positieve verhalen maar het is wel leuk om de oud-deelnemers terug te zien. We verheugen ons het meest op de tweede aflevering met Boer Geert (in het verleden beter bekend als Geile Geert). De 70-jarige Geert staat op het punt met pensioen te gaan en zoekt een opvolger. Yvon gaat kijken of het de energieke Geert überhaupt zal lukken om zijn boerenkolen en aardbeien aan de wilgen te hangen.
In de eerste aflevering is de inmiddels getrouwde boer Riks aan de beurt die jaren geleden naar Canada emigreerde. Hij staat op het punt zijn hele bedrijf om te gooien. Verder bezoekt Yvon in het nieuwe seizoen tomatenkweker Leo, boer Frans en boerin Agnes.
Onze boerderij, zondag 8 september, 20.20 uur op NPO 1
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen
15:52Tijs van den Brink betrokken bij ernstig verkeersongeluk: 'Richten op herstel'