TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sinds haar performance in de voorrondes van de nationale finale wordt Loreen al getipt als de winnaar van het Eurovisie Songfestival 2023 terwijl ze nog niet eens gekozen was als act die naar het festival zou gaan.
Loreen is bekend van haar nummer Euphoria waarmee ze in 2012 het Songfestival al een keer won. Euphoria is een van de bekendste songfestivalhits van de afgelopen jaren, die ook in Nederland nog geregeld op de radio te horen is.
Voor de bekendmaking van de winnaar stond Zweden eerder deze week al op 31 procent kans om te winnen bij de bookmakers. En dat terwijl nog niet eens bekend was dat Loreen dus naar het Songfestival zou gaan. Inmiddels is de winkans al gestegen naar 38 procent. Nederland komt met Mia Nicolai en Dion Cooper niet verder dan 1 procent kans op de eindoverwinning.
Partnerbijdrage
Dit weten we tot nu toe over het vijfde seizoen van Dag & Nacht
12:30Vanaf wanneer is het tweede seizoen van Zussen te zien?
11:52Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René