TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sinds haar performance in de voorrondes van de nationale finale wordt Loreen al getipt als de winnaar van het Eurovisie Songfestival 2023 terwijl ze nog niet eens gekozen was als act die naar het festival zou gaan.
Loreen is bekend van haar nummer Euphoria waarmee ze in 2012 het Songfestival al een keer won. Euphoria is een van de bekendste songfestivalhits van de afgelopen jaren, die ook in Nederland nog geregeld op de radio te horen is.
Voor de bekendmaking van de winnaar stond Zweden eerder deze week al op 31 procent kans om te winnen bij de bookmakers. En dat terwijl nog niet eens bekend was dat Loreen dus naar het Songfestival zou gaan. Inmiddels is de winkans al gestegen naar 38 procent. Nederland komt met Mia Nicolai en Dion Cooper niet verder dan 1 procent kans op de eindoverwinning.
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin