TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sinds haar performance in de voorrondes van de nationale finale wordt Loreen al getipt als de winnaar van het Eurovisie Songfestival 2023 terwijl ze nog niet eens gekozen was als act die naar het festival zou gaan.
Loreen is bekend van haar nummer Euphoria waarmee ze in 2012 het Songfestival al een keer won. Euphoria is een van de bekendste songfestivalhits van de afgelopen jaren, die ook in Nederland nog geregeld op de radio te horen is.
Voor de bekendmaking van de winnaar stond Zweden eerder deze week al op 31 procent kans om te winnen bij de bookmakers. En dat terwijl nog niet eens bekend was dat Loreen dus naar het Songfestival zou gaan. Inmiddels is de winkans al gestegen naar 38 procent. Nederland komt met Mia Nicolai en Dion Cooper niet verder dan 1 procent kans op de eindoverwinning.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen