TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sinds haar performance in de voorrondes van de nationale finale wordt Loreen al getipt als de winnaar van het Eurovisie Songfestival 2023 terwijl ze nog niet eens gekozen was als act die naar het festival zou gaan.
Loreen is bekend van haar nummer Euphoria waarmee ze in 2012 het Songfestival al een keer won. Euphoria is een van de bekendste songfestivalhits van de afgelopen jaren, die ook in Nederland nog geregeld op de radio te horen is.
Voor de bekendmaking van de winnaar stond Zweden eerder deze week al op 31 procent kans om te winnen bij de bookmakers. En dat terwijl nog niet eens bekend was dat Loreen dus naar het Songfestival zou gaan. Inmiddels is de winkans al gestegen naar 38 procent. Nederland komt met Mia Nicolai en Dion Cooper niet verder dan 1 procent kans op de eindoverwinning.
Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)