TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opnames van We want more zijn al achter de rug, maar SBS6 besloot tot het uitstellen van het programma vanwege het coronavirus. We want more bestaat uit tien afleveringen, waarvan de eerste zes afleveringen al voor de coronacrisis waren opgenomen. De halve finale en finale, waar uiteindelijk twaalf kandidaten zich voor plaatsen, zijn daarna geproduceerd met het in acht nemen van de RIVM-richtlijnen.
Davina Michelle, André Hazes, Trijntje Oosterhuis, Henk Poort en Ali B vormen samen de jury van We want more. De presentatie is in handen van Wendy van Dijk en Johnny de Mol, die de kandidaten en hun familie ook backstage bijstaan.
We want more is vanaf vrijdag 12 juni om 20.30 uur te zien op SBS6. Heb je geen televisie in de buurt? Dan helpt KIJK.nl je een handje!
De TV van gisteren: Oos Kesbeke trots op alleskunner Frans
07:00GTST Spoilers - maandag 21 t/m donderdag 24 september 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, Race across the world, Law Abiding Citizen
20:15Acteur Ferry Doedens diep in de financiële problemen: woning onder beslag
20:03RTL bevestigt nieuw Sinterklaasprogramma: bekende gezichten duiken op in Pietentijd