TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opnames van We want more zijn al achter de rug, maar SBS6 besloot tot het uitstellen van het programma vanwege het coronavirus. We want more bestaat uit tien afleveringen, waarvan de eerste zes afleveringen al voor de coronacrisis waren opgenomen. De halve finale en finale, waar uiteindelijk twaalf kandidaten zich voor plaatsen, zijn daarna geproduceerd met het in acht nemen van de RIVM-richtlijnen.
Davina Michelle, André Hazes, Trijntje Oosterhuis, Henk Poort en Ali B vormen samen de jury van We want more. De presentatie is in handen van Wendy van Dijk en Johnny de Mol, die de kandidaten en hun familie ook backstage bijstaan.
We want more is vanaf vrijdag 12 juni om 20.30 uur te zien op SBS6. Heb je geen televisie in de buurt? Dan helpt KIJK.nl je een handje!
Geruchtenmolen draait op volle toeren: Wie vervangt Renze in zijn vakanties?
19:13Monique Hansler onthult waarom trip naar Vandaag Inside op Curaçao niet doorgaat
13:44Lykele Muus: 'We zijn bezig met dramaserie Veertigers' (video)
10:06Catherine Keyl blikt terug op veelbesproken interview Harry Mens: 'Gaat soms te ver' (video)
10:00Emma Wortelboer presenteert Daten in het Dorp: op Texel: 'Ik zeg wat ik denk en vind'