TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opnames van We want more zijn al achter de rug, maar SBS6 besloot tot het uitstellen van het programma vanwege het coronavirus. We want more bestaat uit tien afleveringen, waarvan de eerste zes afleveringen al voor de coronacrisis waren opgenomen. De halve finale en finale, waar uiteindelijk twaalf kandidaten zich voor plaatsen, zijn daarna geproduceerd met het in acht nemen van de RIVM-richtlijnen.
Davina Michelle, André Hazes, Trijntje Oosterhuis, Henk Poort en Ali B vormen samen de jury van We want more. De presentatie is in handen van Wendy van Dijk en Johnny de Mol, die de kandidaten en hun familie ook backstage bijstaan.
We want more is vanaf vrijdag 12 juni om 20.30 uur te zien op SBS6. Heb je geen televisie in de buurt? Dan helpt KIJK.nl je een handje!
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4