TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opnames van We want more zijn al achter de rug, maar SBS6 besloot tot het uitstellen van het programma vanwege het coronavirus. We want more bestaat uit tien afleveringen, waarvan de eerste zes afleveringen al voor de coronacrisis waren opgenomen. De halve finale en finale, waar uiteindelijk twaalf kandidaten zich voor plaatsen, zijn daarna geproduceerd met het in acht nemen van de RIVM-richtlijnen.
Davina Michelle, André Hazes, Trijntje Oosterhuis, Henk Poort en Ali B vormen samen de jury van We want more. De presentatie is in handen van Wendy van Dijk en Johnny de Mol, die de kandidaten en hun familie ook backstage bijstaan.
We want more is vanaf vrijdag 12 juni om 20.30 uur te zien op SBS6. Heb je geen televisie in de buurt? Dan helpt KIJK.nl je een handje!
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Slimste Mens scoort, kijkcijferrecord voor Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Alle remmen los!, Charlotte's Web
18:52Krijgen Petra en Lieske uit B&B Vol Liefde een eigen tv-programma?
16:28Gerard Joling zou vervanger van René van der Gijp willen zijn in VI, maar: 'Ligt heel gevoelig'
16:25Zo stond Martijn Krabbé de pers te woord op de blauwe loper van het Gouden Televizier-Ring Gala