TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cato vroeg Thijs Zeeman haar stalker op te sporen. Ze vermoedt dat ene Berry de boosdoener was. Ze ontmoette hem ooit tijdens haar stage in de psychiatrie en sindsdien laat hij haar niet met rust. Volgens Cato appt Berry haar voortdurend seksuele en racistische teksten maar dreigt hij haar ook dood te maken.
Bovendien duikt hij op bij haar huis en op haar werk in een ziekenhuis. Berry heeft al eens zes maanden in het gevang doorgebracht wegens het gestalk. Een uitgemaakte zaak, zou je zeggen.
Maar wanneer Thijs Zeeman onderzoek doet naar Berry blijkt de arme man er niets mee te maken te hebben. Hij verschijnt nooit bij haar huis of op het werk en ook op zijn telefoon is er niets te zien van berichten aan Cato.
In eerste instantie ontkent Cato dat ze zichzelf de berichten stuurt en verder over alles liegt, maar na een beetje aandringen geeft ze toch toe. Inmiddels heeft Cato hulp gezocht. In het fragment is te zien hoe Thijs Zeeman haar confronteert met de leugens.
Je ziet het nieuwe seizoen van Dertigers in juni op televisie
13:04Op deze datum zie je De Slimste Mens België ook in Nederland
11:08Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special