TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cato vroeg Thijs Zeeman haar stalker op te sporen. Ze vermoedt dat ene Berry de boosdoener was. Ze ontmoette hem ooit tijdens haar stage in de psychiatrie en sindsdien laat hij haar niet met rust. Volgens Cato appt Berry haar voortdurend seksuele en racistische teksten maar dreigt hij haar ook dood te maken.
Bovendien duikt hij op bij haar huis en op haar werk in een ziekenhuis. Berry heeft al eens zes maanden in het gevang doorgebracht wegens het gestalk. Een uitgemaakte zaak, zou je zeggen.
Maar wanneer Thijs Zeeman onderzoek doet naar Berry blijkt de arme man er niets mee te maken te hebben. Hij verschijnt nooit bij haar huis of op het werk en ook op zijn telefoon is er niets te zien van berichten aan Cato.
In eerste instantie ontkent Cato dat ze zichzelf de berichten stuurt en verder over alles liegt, maar na een beetje aandringen geeft ze toch toe. Inmiddels heeft Cato hulp gezocht. In het fragment is te zien hoe Thijs Zeeman haar confronteert met de leugens.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'