TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf januari kunnen de fans van Het roer om weer in hun handjes knijpen, want dan start het tweede seizoen van het programma op SBS6.
Zes nieuwe gezinnen gaan het avontuur aan in Het roer om en verlaten huis en haard om in een ander land hun droom waar te maken. In iedere aflevering wordt één gezin gevolgd. En als we de berichtgeving mogen geloven, is het elke uitzending weer vragen om moeilijkheden.
Denise en Kasper zijn een van de avonturiers die te zien zijn. Het stel koopt, zonder het gezien te hebben, een alpacaboerderij in Zuid-Spanje. Het is vragen om ellende, want de twee hebben niets met alpaca’s en spreken bovendien geen woord Spaans. Een ander koppel dat gevolgd wordt, bestaat uit Sonja en Patrick. Zij besluiten een oud hotel in Frankrijk op te knappen tot een luxe 5-sterren verblijf. Zo handig als de Meilandjes chateaus opknappen, zo weinig kluservaring hebben Sonja en Patrick. Als dat maar goed gaat..
Al het lief en leed van de koppels en gezinnen wordt op de gevoelige plaat gelegd. Van de dromen in Nederland tot de tranen bij het daadwerkelijke vertrek. Lukt het ze de taal van hun nieuwe thuisland te leren en lukt het hen in te burgeren? En de belangrijkste vraag: hoe vergaat de verbouwing van hun aankomende hotel, bed & breakfast of restaurant? Wij zitten er in elk geval vast klaar voor. Het Roer Om vanaf is vanaf zaterdag 15 januari om 21:30 te zien op SBS6.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen