TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is alweer bijna tijd voor een nieuw seizoen van Special Forces VIPS. Videoland heeft gisteren de eerste spectaculaire beelden van de nieuwe reeks gedeeld. Dat belooft weer een loodzwaar avontuur te worden!
De makers van het Videoland-programma hebben weer een aantal nieuwe BN'ers weten te strikken. Timor Steffens, Famke Louise, Kosso, Cherry-Ann Person Jody Bernal, Fajah Lourens, Rachel John, Farja Farvardin, Dylan Hoogerwerf, Matthijs Groenevelt en Djarno Hofland gaan de uitdaging aan in het nieuwe seizoen.
De deelnemers verlaten hun comfortabele wereld en krijgen te maken met loodzware fysieke en mentale uitdagingen. Het seizoen speelt zich af in Kroatië.
Videoland heeft de eerste beelden gedeeld van de nieuwe reeks. En die zien er al weer behoorlijk spannend uit! Bekijk ze hieronder:
De eerste twee afleveringen van Special Forces VIPS zijn vanaf zondag 14 september te streamen bij Videoland. Daarna volgt wekelijks een nieuwe aflevering op de streamingdienst. De eerste aflevering is ook op televisie te zien, namelijk op zaterdag 13 september om 22.50 uur op RTL 4.
Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk
18:43Nederland doet definitief niet mee aan het Eurovisie Songfestival 2026
15:50De politieserie Alpha 00 met Sallie Harmsen heeft eindelijk een startdatum
15:19Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2025 te zien?
14:50Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025