TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al 31 jaar is het een vaste waarde op Kerstavond: Robert ten Brink die voor All you need is love desnoods de wereld rondvliegt om maar te zorgen dat niemand met Kerst alleen hoeft te zijn.
Ten Brink werkt met zijn vrouw Roos samen aan de avondvullende special waar weken van voorbereiding aan vooraf gaat. Op Kerstavond is hun werk gedaan, maar helemaal los van All you need... komen ze ook niet, zo verklapt de 68-jarige presentator in gesprek met &C.
De Ten Brinkjes maken er op 24 december een familiefeestje van: "Op Kerstavond kijken we met zo veel mogelijk familieleden de uitzending en eten we stamppotten en tarte tatin. Ik loop soms een beetje te ijsberen door de kamer, maar heb ook weleens een traantje weggepinkt samen om de kerstspecial."
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'