TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het avontuur van Walter (56) en Marcel (54) werd een aflevering met een flamboyant randje, mede dankzij Walters alterego drag queen Charlotte Rockefeller.
De achternaam van Walters dragsona is toepasselijk gekozen: een verwijzing naar de Amerikaanse zakenman John D. Rockenfeller (1839 - 1937) die te boek staat als de rijkste man op Aarde. Walter en zijn man Marcel genieten ook van de goede zaken des levens: veel champagne en mooie spullen. Met die insteek besluiten ze ook hun b&B aan de Costa Blanca op te zetten.
De mannen hebben grootse plannen, maar de realiteit pakt anders uit. Na hun emigratie komt er minder geld binnen en hun luxe levensstijl gaat aardig in de papieren lopen. Walter wil het liefst zo min mogelijk horen over geldzaken, maar Marcel weet hem te overtuigen dat ze op te grote voet leven. Al snel zijn ze genoodzaakt buitenshuis aan het werk te gaan. Zo klust Walter aan het eind van de aflevering noodgedwongen bij in de horeca als Charlotte. Marcel doet zijn werk als apotheker vanuit huis op afstand.
Op de website van Ik vertrek blikken de mannen terug op hun eerste jaar aan de Costa Blanca. Ze zijn eigenlijk best tevreden over de gang van zaken. Hun aanpak valt in de smaak bij de gasten: "In de zomermaanden zaten we lekker vol en hadden we vooral Spanjaarden te gast. Buiten deze periode hadden we veel Nederlandse gasten, veelal uit of via onze vriendenkring."
Toch is het nog altijd nodig om buitenshuis te werken. Naast zijn baan in de kroeg is Walter steeds meer in trek als Charlotte: "Inmiddels doet ze ook bingo’s en huwelijksceremonies. Marcel gaat altijd mee als chauffeur en personal assistent. We hebben hierdoor regelmatige leuke uitjes met elkaar."
Ondanks het harde werken en de onzekere beginperiode hebben de mannen het naar hun zin in Spanje: "Elke dag voelt als vakantie, het weer is heerlijk, de mensen zijn vriendelijk, en er is weinig stress. We wandelen veel met Charlie en ontdekken elke week nieuwe prachtige wandelroutes. De kustlijn met z’n prachtige grillige rotspartijen, en romantische baaitjes, blijft fascinerend."
Het avontuur van Marcel en Walter blijven volgen? Dat kan via hun eigen website.
Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders
09:48Podcast Over de Liefde van Debby Gerritsen komt binnenkort ook op tv