TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is nu al een prijzig seizoen voor de makers van BankGiro miljonairs. Al in de eerste aflevering moesten ze eraan geloven toen de 68-jarige Henny uit Lelystad er met de hoofdprijs vandoor ging. Een mijlpaal voor het kennisspel, want Henny is pas de tweede winnaar ooit. Er zat maar liefst 19 jaar tussen haar overwinning en die van Hans Peters uit Deventer. Hij won in 2001 door te weten wie de ontwerper was van zowel de euro als de guldenmunt.
Robert ten Brink had voor Henny een heel andere finalevraag in petto. Hij wilde van haar weten welke letter voorkomt in alle namen van de leden van het Koninklijk Huis. Henny nam haar tijd en concludeerde dat het de 'i' moest zijn. Als kersverse miljonair beloofde Henny een deel van haar vermogen aan goede doelen te schenken.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival