TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is nu al een prijzig seizoen voor de makers van BankGiro miljonairs. Al in de eerste aflevering moesten ze eraan geloven toen de 68-jarige Henny uit Lelystad er met de hoofdprijs vandoor ging. Een mijlpaal voor het kennisspel, want Henny is pas de tweede winnaar ooit. Er zat maar liefst 19 jaar tussen haar overwinning en die van Hans Peters uit Deventer. Hij won in 2001 door te weten wie de ontwerper was van zowel de euro als de guldenmunt.
Robert ten Brink had voor Henny een heel andere finalevraag in petto. Hij wilde van haar weten welke letter voorkomt in alle namen van de leden van het Koninklijk Huis. Henny nam haar tijd en concludeerde dat het de 'i' moest zijn. Als kersverse miljonair beloofde Henny een deel van haar vermogen aan goede doelen te schenken.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside