TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is nu al een prijzig seizoen voor de makers van BankGiro miljonairs. Al in de eerste aflevering moesten ze eraan geloven toen de 68-jarige Henny uit Lelystad er met de hoofdprijs vandoor ging. Een mijlpaal voor het kennisspel, want Henny is pas de tweede winnaar ooit. Er zat maar liefst 19 jaar tussen haar overwinning en die van Hans Peters uit Deventer. Hij won in 2001 door te weten wie de ontwerper was van zowel de euro als de guldenmunt.
Robert ten Brink had voor Henny een heel andere finalevraag in petto. Hij wilde van haar weten welke letter voorkomt in alle namen van de leden van het Koninklijk Huis. Henny nam haar tijd en concludeerde dat het de 'i' moest zijn. Als kersverse miljonair beloofde Henny een deel van haar vermogen aan goede doelen te schenken.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie