TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“Wat hebben we een magische tijd gehad”, zegt Belle Perez op haar Facebook-pagina over de opnamen van Beste zangers. De zangeres - de eerste Spaanse die meedoet aan het muziekprogramma - schrijft in haar berichtje dat ze blij is dit avontuur te hebben beleefd met Roel van Velzen, Karsu, Joe Buck, Bökkers, Anneke van Giersbergen en Alides Hidding.
Aan hen vandaag de uitdaging om Belle, die in België is geboren en getogen, in het zonnetje te zetten. In 2005 had ze een hit met ‘Que viva la vida’, de titelsong van de animatiefilm Madagascar. De zangeres onthult op haar website dat ze het fijn vindt om af en toe buiten de muzikale lijntjes te kleuren. “Op mijn potje passen meerdere muziekdekseltjes en die veelzijdigheid voelt aan als een enorme luxe.”
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered