TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“Wat hebben we een magische tijd gehad”, zegt Belle Perez op haar Facebook-pagina over de opnamen van Beste zangers. De zangeres - de eerste Spaanse die meedoet aan het muziekprogramma - schrijft in haar berichtje dat ze blij is dit avontuur te hebben beleefd met Roel van Velzen, Karsu, Joe Buck, Bökkers, Anneke van Giersbergen en Alides Hidding.
Aan hen vandaag de uitdaging om Belle, die in België is geboren en getogen, in het zonnetje te zetten. In 2005 had ze een hit met ‘Que viva la vida’, de titelsong van de animatiefilm Madagascar. De zangeres onthult op haar website dat ze het fijn vindt om af en toe buiten de muzikale lijntjes te kleuren. “Op mijn potje passen meerdere muziekdekseltjes en die veelzijdigheid voelt aan als een enorme luxe.”
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy