TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
“Wat hebben we een magische tijd gehad”, zegt Belle Perez op haar Facebook-pagina over de opnamen van Beste zangers. De zangeres - de eerste Spaanse die meedoet aan het muziekprogramma - schrijft in haar berichtje dat ze blij is dit avontuur te hebben beleefd met Roel van Velzen, Karsu, Joe Buck, Bökkers, Anneke van Giersbergen en Alides Hidding.
Aan hen vandaag de uitdaging om Belle, die in België is geboren en getogen, in het zonnetje te zetten. In 2005 had ze een hit met ‘Que viva la vida’, de titelsong van de animatiefilm Madagascar. De zangeres onthult op haar website dat ze het fijn vindt om af en toe buiten de muzikale lijntjes te kleuren. “Op mijn potje passen meerdere muziekdekseltjes en die veelzijdigheid voelt aan als een enorme luxe.”
Partnerbijdrage
Wat gebeurt er als je de gevangenisdeuren open gooit en alle gevangenen weer de bewoonde wereld instuurt? Over dat intrigerende gegeven gaat de Duitse dramaserie A Better Place bij CANAL+.
Dit zijn de geportretteerden in nieuw seizoen Volle Zalen
10:34Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'